Elif Şafak’ın ünlü romanı dizi oluyor

Elif Şafak’ın “On Dakika Otuz Sekiz Saniye" isimli romanı, Limon Yapım tarafından diziye aktarılıyor. Dizi, cansız bedeni çöp kutusunda bulunan Tekila Leyla’nın hikâyesini anlatacak.

  • ü
  • 11 Mart 2024
  • ü
  • Yaşam

Kısa bir süre önce Mine Kırıkkanat’ına açtığı davada çıkan ‘intihal’ kararıyla uzun süre tartışılan yazar Elif Şafak’ın bir romanı diziye uyarlanacak.

Limon Yapım, çok iddialı bir dizi projesi için hazırlanıyor. Hayri Aslan’ın patronu olduğu şirketin yeni dizisi en çok satan kitap listesinin vazgeçilmez yazarlarından Elif Şafak’ın “On Dakika Otuz Sekiz Saniye” kitabından yola çıkılarak yazılacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; “On Dakika Otuz Sekiz Saniye” dizisi, cansız bedeni bir çöp kutusunda bulunan Tekila Leyla’nın sarsıcı hikâyesini ekrana taşıyacak.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

ON DAKİKA OTUZ SEKİZ SANİYE DİZİSİ ADINI NEREDEN ALIYOR?

Tekila Leyla’ya hangi kadın yıldızın hayat vereceği merak konusu olurken dizi, adını insan bedeninin kalbi durduktan sonra 10 dakika 38 saniye daha kalıcı beyin aktivitesi gösterdiği bulgusundan alıyor. Şimdiden merak uyandıran dizinin detayları önümüzdeki haftalarda netleşecek.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com