Sosyal medyada tacize uğrayan Ayşe Ateş: Yeter artık!

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, kendisini kadınlığı üzerinden hedef alıp taciz edenlere tepki göstererek "Yok öyle paylaşım silerek kurtulmak. Sinan’a yaptıklarınızı Sinan ifşa etmedi ama bana yaptıklarınızı ben edeceğim. Hepinizle adalet önünde hesaplaşacağım" dedi.

  • ü
  • 27 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

Öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş kendisine kadınlığı üzerinden yapılan hakaretlere tepki gösterdi. Ateş sosyal medyada bir hesabın Kemal Sunal filmi üzerinden kendisine yaptığı tacizi ifşa etti.

‘SUÇ İŞLEME ÖZGÜRLÜĞÜNE SAHİP SEÇKİN KİTLE’

Ateş, “Bu kadar aşağılık, seviyesiz bir topluluk. Aşağıdaki videoya bakar mısınız. Küfür, hakaret, tehdit etmeden kendini ifade edemeyen, dosya ile iddianame arasındaki farkı bilmeyen, 18 aydır aynı yalanları sakız gibi çiğneyen, talimatla üzülüp talimatla sevinen, talimatla fikir beyan eden bir kalabalık… Geçirdiği kötü çocukluk döneminin ardından kadın düşmanlığına tutulmuş varlık kırıntıları. Bütün hezeyanları, hazımsızlıkları bir kadına önlerinde diz çöktürememiş, bir kadında karşılarında diz çökme emarelerini görememiş olmamaları. Hukuk kitaplarında “suç işleme özgürlüğüne sahip seçkin kitle” şeklinde bir tanımın olmadığı gerçeğiyle er ya da geç yüzleşecekler” dedi.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

‘YOK ÖYLE PAYLAŞIM SİLEREK KURTULMAK’

Hesap tarafından sonradan silinen paylaşımı yeniden paylaşan Ateş, “Yeter ulan, yeter! Sabahtan beri ağlıyorum, yeter! Yeter artık! Ne istiyorsunuz bizden? Kocası için adalet arayan bir kadının namusuna dil uzatacak kadar neden alçalıyorsunuz? Paylaştığınızın arkasında duracak bir omurgaya bile sahip değilsiniz. Sürüne sürüne nereye varmayı planlıyorsunuz? Ama yok öyle paylaşım silerek kurtulmak. Sinan’a yaptıklarınızı Sinan ifşa etmedi ama bana yaptıklarınızı ben edeceğim. Bu millet sizin ne kadar çirkef, iğrenç, seviyesiz olduğunuzu görecek. Hepinizle adalet önünde tek tek hesaplaşacağım. Adaletin şamarını sağlı sollu yiyeceğiniz gün uzak değil!” sözleriyle tepki gösterdi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com