AKP’nin Avrupa kolu Demokratlar Birliği’ne üye olanlara ucuz uçak bileti

Türk Hava Yolları'nın AKP'ye yakınlığıyla bilinen Almanya merkezli Uluslararası Demokratlar Birliği'nin (UID) üyelerine indirimli bilet satmak üzere bir anlaşma yaptı. Demokratlar Birliği'ne üye olanlar yüzde 10 indirimden yararlanacak.

  • ü
  • 26 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

Türk Hava Yolları’nın AKP’ye yakınlığıyla bilinen Almanya merkezli Uluslararası Demokratlar Birliği’nin (UID) üyelerine indirimli bilet satmak üzere bir anlaşma yaptı.

THY’den yüzde 2 ila 10 arasında bir indirim yapılmış bilet satın alabilecek. Ayrıca UID üyelerinin ücretsiz 10 kilo fazla bagaj hakkı olacağı, iptal ve değişim ücretlerinin normal biletlere kıyasla daha ucuz olacağı belirtildi.

UID Genel Başkan Yardımcısı ve Ekonomi Birimi Başkanı Esma Koç-Ağca tarafından üyelere gönderilen mesajda,  “UID Ekonomi birimi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, daha önce duyurduğumuz gibi, UID ile Türk Hava Yolları (THY) sözleşmesi imzalanmış olup 01.05.2024 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiştir” denildi.

“UID üyelerine Türk Hava Yolları (THY) uçak biletlerinde özel indirimler sunulacaktır. Bu yeni düzenleme kapsamında yeni üyeler kazanmak için büyük bir fırsat” ifadelerine yer verilen mesajda, yapılacağı söylenen indirimle ilgili ise şu bilgiler paylaşıldı: “Uçak biletleri sınıflandırmasına göre farklı indirimler uygulanacak olup, ayrıca tüm biletlere 10kg daha fazla bagaj hakkı tanınacaktır. Değişiklik ve iptal ücretleri en cüzi seviyede olacaktır.”


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

Almanya’nın iç istihbarattan sorumlu Anayasayı Koruma Teşkilatı (BfV) açıkladığı 2023 yılı raporunda Türkiye’nin Almanya’daki casusluk faaliyetlerine ilişkin gözlem ve değerlendirmelerini paylaşmış, bu raporda UID’nin de adı geçmişti. Alman iç istihbarat teşkilatı raporunda, 2004’te kurulan ve merkezi Köln’de bulunan UID için ‘devlete, daha doğrusu hükümete yakın’ ifadeleri kullanılmıştı.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com