İmamoğlu’ndan ‘para sayma’ açıklaması: Kumpasla seçim kazanacaklarını sanıyorlar

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 'para sayma' görüntüleriyle ilgili olarak, "Bunlar kul hakkı yemekten imtina etmeyen, kumpasla seçim kazanmaya çalışanlar. Zannediyorlar ki; Ekrem yılacak. Yılmaz. O bir avuç insanı süründüre süründüre yıldıracak, göreceksiniz...Kararlığımı tarif bile edemem bu kötü ve kötücülükle mücadelede"dedi.

  • ü
  • 12 Mart 2024
  • ü
  • Politika

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İSTAÇ Endüstriyel Atık Termal Bertaraf Tesisi Açılışı’nda konuştu.

İmamoğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda çekildiği öne sürülen ve sosyal medyada paylaşılan para sayma görüntülerine ilişkin resen başlatılan soruşturma hakkında, “Kumpasla seçim kazanacaklarını sanıyorlar” değerlendirmesinde bulundu.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

İmamoğlu’nun açıklaması şöyle:

“Seçime 20 gün kala İstanbul CHP İl Başkanlığı’nın satın alma sürecindeki bir hukuk ofisinde yapılan bir işlemin, ki orada benim çok değer verdiğim siyasi yol arkadaşlarım var o görüntüde… O görüntü üzerinden siyasi yaygara çıkarmaya çalışanların kötülükçü akılları var. Bu yaygara ile servis edilmesi… Bunu tabi birkaç meczubun ‘buradan Ekrem’e ne sıçratır nasıl bir leke, iz bırakırız’ anlayışıyla koca koca kanallarda bir yerinden ‘Ekrem’e çamur sıçratma’ çabası içinde oldular. Bunlar alıştığımız şeyler… Bunlar kul hakkı yemekten imtina etmeyen, kumpasla seçim kazanmaya çalışanlar. Zannediyorlar ki; Ekrem yılacak. Yılmaz. O bir avuç insanı süründüre süründüre yıldıracak, göreceksiniz…Kararlığımı tarif bile edemem bu kötü ve kötücülükle mücadelede.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com