Vukuatlı hakimden büyücüyle WhatsApp yazışması: HSK üyesinin fotoğrafını göndermiş

Yolsuzlukluk, uyuşturucu partisi ve evlilik dışı cinsel birliktelikleri ile gündeme geldikten sonra meslekten ihraç edilen Adana Hakimi Gül Altınok'un, kendisi hakkında soruşturma HSK 2. Daire Başkanı Mehmet Akif Ekinci'nin fotoğrafını Arap büyücüye gönderdiği ortaya çıktı.

  • ü
  • 26 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

İhraç edilen Hakim Gül Altınok’un hakkında yürütülen soruşturmayla ilgili büyücüden yardım istediği ortaya çıktı.

2019 yılında Edirne’de görev yaptığı sırada karıştığı olaylar nedeniyle kendisi ve işbirliği yaptığı kişiler hakkında Hakimler ve Savcılar Kurulu’na birçok şikayet yapıldı. Bu şikayetler üzerine açılan soruşturmalar sonucu müfettişlerin hazırladığı rapor Gül Altınok’un ihraç edilmesi yönündeydi.

10Haber’in haberine göre; hakim ve savcıların soruşturmalarına bakan HSK 2. Dairesi olduğundan Gül Altınok, bir büyücüden bu konuda yardım istiyor. Büyücü ile yaptığı Whatsapp yazışmalarında HSK 2. Dairesi Başkanı Mehmet Akif Ekinci’nin de fotoğrafını gönderdiği ortaya çıktı.

DAHA ÖNCE DE BÜYÜCÜYE BAŞVURMUŞ

Gül Altınok daha önce de kendisini HSK’ya şikayet eden Avukat Kerim Kazan’ın fotoğrafını göndererek Arap büyücüden yine yardım istemişti.

Gül Altınok’un avukatı Levent Göktaş’la yaptığı görüşmede de HSK müfettişlerinin kendisinin ihracını talep ettiğini belirterek Göktaş’a “Emekli olmalı mıyım” diye sorduğu Whatsapp yazışmalarına yansıdı.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

Adalet Bakanlığı, Adana Adliyesinde görevliyken tehdit ve şantaj olaylarına adı karışan, uyuşturucu partisi düzenleyen hakim Gül Altınok’un, mesleğinin nüfuz ve itibarını kullanarak yaptığı işlemler nedeniyle açığa alındığını, başka bir dosya nedeniyle de ihraç edildiğini açıklamıştı.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com