İletişim Başkanlığı açıkladı: Erdoğan, Ayşe Ateş’le görüşecek

İletişim Başkanlığı, Erdoğan'ın, suikast sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüşeceğini bildirdi. Ayşe Ateş, geçen hafta gerçekleşecek Erdoğan görüşmesine ilişkin "Sanırım Bahçeli'nin çağrısı karşılık buldu" demişti.

  • ü
  • 10 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ile görüşeceği açıklandı. İletişim Başkanlığı, görüşmenin önümüzdeki günlerde gerçekleşeceğini duyurdu.

Ayşe Ateş, bugün CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile görüşmüş, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, Erdoğan ile geçtiğimiz hafta yapacakları görüşmenin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çağrısı sonrasında gerçekleşmediğini söylemişti.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

AYŞE ATEŞ, ‘BAHÇELİ’NİN ÇAĞRISI KARŞILIK BULDU’ DEMİŞTİ

Ateş, açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı: “10 gün önce sayın Hasan Doğan beni aradı. Sayın Cumhurbaşkanı’nın geçen hafta içi benimle görüşeceğini söyledi. Ancak akabinde MHP’nin grup toplantısı oldu. Devlet Bahçeli her zaman olduğu bizi karalamakla, iftira atmakla itham etti. Orada bir çağrıda bulundu. ‘Bunların sırtını sıvazlamayın’ dedi. Bence Cumhurbaşkanı ile yapacağım görüşmeden haberi oldu. Bu sebeple Cumhurbaşkanına mesaj gönderdiğini düşünüyorum. Sanırım bu sebeple çağrılmadık. Normalde geçen hafta görüşmemiz gerekiyordu. Ancak görüşme gerçekleşmedi. Bahçeli’nin çağrısı sanırım karşılık buldu.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com