Tarkan’dan yaza albüm müjdesi

Megastar Tarkan, mart ortasında müjdelediği albümünü yaza yetiştirmeye çalıştığını duyurdu.

  • ü
  • 03 Nisan 2024
  • ü
  • Yaşam

Fotoğraf: İzmir Büyükşehir Belediyesi

Megastar Tarkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni albümünü yaza yetiştirmeye çalıştığını duyurdu. Uzun zamandır paylaşım yapmayan sanatçı “Ortandan kayboldu” söylemlerine videolu yanıt verdi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tarkan (@tarkan)

Son zamanlarda Geççek ve Son Durak isimli şarkıları ve Cumhuriyet’in 100. yılı için yazdığı Sen Rahat Uyu adlı marş ile adından söz ettiren Tarkan, yaptığı paylaşımda “Merhabalar, nasılsınız? ‘Ya bu Tarkan’a ne oldu yine, kayıplara karıştı’ diyorsunuzdur di mi? Valla harıl harıl çalışıyorum. Yeni şarkıları, albümü sizlere, bu yaza yetiştirmeye çalışıyorum. Merak etmeyin yetişecek yüzdük kuyruğuna geldik, bitmek üzere. Çok da güzel bir albüm geliyor bence. Tabii takdir size kalmış ama bence seveceksiniz. Bu yaz güzel bir yaz olacak yani inşallah diyelim. Umut dolu sevinç dolu, eğlendiğimiz yüzümüzün güldüğü bir yaz olsun. İnşallah, yakında görüşmek üzere ben çalışayım o zaman. Seviyorum sizi.” ifadelerine yer verdi.

Ünlü sanatçı söz konusu albümünü yine sosyal medyadan Mart ortasında yaptığı bir paylaşımla “Biliyorum ‘artık bitsin bu albüm, çıksın yeni şarkılar’ diyorsunuz. İnanın az kaldı. Azıcık daha sabredin canlarım. Yakındır kavuşmamız.” sözleriyle duyurmuştu.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com