Sıla Türkoğlu, Kızılcık Şerbeti’nden ayrılıyor mu?

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyunculardan Sıla Türkoğlu, diziden ayrılacağı yönündeki söylentilere son noktayı koydu.

  • ü
  • 10 Temmuz 2024
  • ü
  • Yaşam

Kızılcık Şerbeti dizisinin başarılı başrol oyuncu Sıla Türkoğlu, bir süre önce hakkında çıkan “Diziden ayrılıyor” söylentisini yalanladı. Diziye devam ettiğini ve bu tarz haberlerin zaman zaman çıktığını belirten oyuncu “Beni gönderdilerse bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

Kızılcık Şerbeti’nin sevilen oyuncuları Sıla Türkoğlu, Serkan Tınmaz, Rahimcan Kapkap ve Emrah Altıntoprak önceki akşam Nişantaşı’nda bir araya geldi. Birlikte zaman geçirdikleri mekandan çıkarken görüntülenen oyunculardan Sıla Türkoğlu, diziden ayrılacağı yönündeki söylentilere son noktayı koydu.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

‘HABERİM YOK, HERKES BİR ŞEY YAZIYOR’

Ekip arkadaşlarıyla iş dışında sık sık bir araya geldiklerini belirten Sıla Türkoğlu “Hep yaptığımız bir etkinlikte yine buluştuk. İşlerim için İstanbul’dayım ama ailemin yanına İzmir’e gideceğim” dedi. Kızılcık Şerbeti dizisinden ayrılacağı yönündeki haberleri duyunca çok şaşıran güzel oyuncu “Ne zaman çıktı o haber? Benim haberim yok. Bir ara öyle haberler yapılıyordu. Beni gönderdilerse bilmiyorum ama devam ediyoruz. Haberleri de görmedim şu an sizden duyuyorum. Herkes bir şey yazıyor” ifadelerini kullandı.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com