Oyuncu Settar Tanrıöğen, yeniden ameliyata alındı

Bu hafta tedavi gördüğü hastaneden taburcu olması beklenen Settar Tanrıöğen’in bir kez daha ameliyat edildiği öğrenildi.

  • ü
  • 07 Mart 2024
  • ü
  • Yaşam

26 Ocak’ta beyin kanaması geçiren 61 yaşındaki usta aktör Settar Tanrıöğen’in hastaneden ne zaman taburcu olacağı merak konusuydu.

Peş peşe 2 kez ameliyat olan oyuncunun bu hafta taburcu olması bekleniyordu. Ancak baş ağrıları artan Tanrıöğen’in yapılan kontrollerde yeniden ameliyat edilmesine karar verildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; oyuncunun dün yeniden bıçak altına yattığı, tedavisinin bir süre daha devam edeceği öğrenildi.

Settar Tanrıöğen’in hafıza kaybı ve çabuk yorulması nedeniyle son dizisi “Kızılcık Şerbeti” ekibine haber yollayarak “Bensiz devam edin” dediği belirtildi. Usta oyuncunun fenomen olan karakteri Abdullah Ünal’ı bu nedenle Ahmet Mümtaz Taylan canlandırmaya başlamıştı.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

Ahmet Mümtaz Taylan, ‘Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah rolünü devraldığı Settar Tanrıöğen için “Kendisinin de isteğiyle, onayıyla bu şekilde devam etme gereği doğdu” demişti.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com