Madonna, komadaki 4 günü anlattı: Tanrı’nın ‘Gelmek ister misin?’ dediğine emindim

Komadan çıktıktan sonra ilk sözünün "Hayır" olduğunu söyleyen Madonna, "Tanrı'nın bana 'Gelmek ister misin?' dediğine emindim" dedi.

  • ü
  • 06 Mart 2024
  • ü
  • Yaşam

Madonna. (FOTOĞRAF: TOBIAS SCHWARZ / AFP)

Bakteriyel enfeksiyon geçirerek hastaneye kaldırılan ve 4 gün boyunca komada kalan Madonna, yaşadığı zor günleri anlattı. Komadan çıktıktan sonra ilk sözünün “Hayır” olduğunu söyleyen Madonna, “Tanrı’nın bana ‘Gelmek ister misin?’ dediğine emindim” dedi. “Kontrolün artık bende olmadığını bilmek çok garipti. Bundan bir ders çıkardım.” ifadelerini kullanan Madonna, her şeyi akışına bırakmak gerektiğini belirtti.

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı ve şarkı yazarı 65 yaşındaki Madonna, 2023 yılının Temmuz ayında ciddi bir bakteriyel enfeksiyon geçirerek ölümden döndü. Dört gün boyunca komada kalan Maddona, iyileştikten sonra hastalığı nedeniyle ara verdiği dünya turnesine devam ediyor.

‘KALBİMİ SİZE AÇIYORUM’

Habertürk’ün aktardığı bilgilere göre; her akşam sahneye çıkmanın kendini fiziksel anlamda zorlamadığını dile getiren Madonna, “Duygusal anlamda daha çok zorlanıyorum. Çünkü size hayatımın hikayesini anlatıyorum. Kalbimi size açıyorum. Çok kez düştüm ve çok incindim ama hiçbir şey beni durduramaz.” ifadelerini kullandı.

KOMADAN ÇIKINCA NE YAPTI?

Dört gün süren komadan uyandıktan sonra ilk sözünün “Hayır” olduğunu belirten ünlü şarkıcı, “Tanrı’nın bana ‘Gelmek ister misin? Yanımda olmak ister misin?’ dediğine emindim.” dedi.

‘KONTROLÜN BENDE OLMADIĞINI BİLMEK ÇOK GARİPTİ’

Yoğun bakım süreci bittikten sonra enerjisinin çok düşük olduğunu ve her gün doktoru aradığını belirten Madonna, “Ne zaman kendim gibi hissedeceğim? Tekrar turneye çıkabilecek miyim? Doktorum ‘Güneşe çık’ dedi. Evden bahçeye çıkıp güneşin altında oturmak çok zordu. Çok saçma geliyor biliyorum ama çok zordu. Kontrolün artık bende olmadığını bilmek çok garipti. Bundan bir ders çıkardım… Her şeyi akışına bırakmak gerekiyor.” diye konuştu.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com