Kızılcık Şerbeti’ne duygusal veda

Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünde iki başarılı oyuncu diziye veda etti. Kayra Şenocak ve Gizem Yanık duygusal veda mesajı paylaştı.

  • ü
  • 16 Mart 2024
  • ü
  • Yaşam

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nin son bölümünde iki oyuncu diziye veda etti. Dizinin Mihri’si Gizem Yanık ile Ertuğrul’u Kayra Şenocak sonraki bölümlerde yer almayacak. Yanık ayrılık sonrası duygusal bir veda notu paylaştı.

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizisi Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alırken, dizide bu isimlere Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Serkan Tınmaz, Özge Özacar, Kayra Şenocak, Rahimcan Kapkap, Selin Türkmen, Soydan Soydaş, Sevim Erdoğan, Özlem Çakar Yalçınkaya, Bahtiyar Memili, Sema Öztürk, Gizem Yanık, Vurgun Adalayı, Duygu Aslan eşlik ediyor.

İNTİHAR GİRİŞİMİ VE VEDA

Dizinin son bölümünde Mihri’nin Metehan’a olan aşkından dolayı intihar etmesi izleyenleri şaşırtırken, yurt dışına gitme kararı alan baba-kızın hikâyesi ile ikilinin rolleri de bitmiş oldu.

‘HOŞÇAKAL MİHRİ…’

Kayra Şenocak’ın ardından dizinin Mihri’si Gizem Yanık’tan da duygusal bir paylaşım geldi.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

Yanık, yaptığı veda paylaşımına “Birlikte bir sürü hatalar yaptık, deneyimledik, büyüdük en güzeli de öğrendik. Hoşçakal Mihri…” notunu düştü.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com