Haluk Levent’in hayatı film oluyor: ‘Vaktim yok, başkası oynayacak’

Hayatı filme çekilen ünlüler kervanına katılan rock sanatçısı Haluk Levent, vakti olmadığı için yapımda başka bir kişinin rol alacağını söyledi.

  • ü
  • 14 Mart 2024
  • ü
  • Yaşam

Haluk Levent

Sanatçı ve Ahbap derneğinin kurucusu Haluk Levent’in hayatı henüz hayattayken film oluyor. Vakti olmadığı için filmde kendisinin değil başkasının oynayacağını söyleyen Levent, “Yoksa oyunculuğum iyidir, kendime güveniyorum bu konuda” dedi.

Hayatı film olan ünlüler kervanına katılan rock sanatçısı Haluk Levent, hayırseverliğiyle biliniyor. Levent, UDAO ile yeni bir anlaşmaya imza atarak, iş arayışında olan yetenekli gençlere kariyer imkanı sunarken aynı zamanda 6 Şubat depremlerinde büyük yıkım olan Hatay’da 30’a yakın okulun yapılmasına katkı sağlayacak.

YENİ BİR ANLAŞMAYA İMZA ATTI

Habertürk’ün aktardığına göre; işbirliğinin basın toplantısına katılan sanatçı, hayata geçirecekleri projenin amacını şu sözlerle açıkladı:

“Projenin amacı, iş imkanları yaratmak ve yetenekli bireyleri aynı platform çatısı altında bir araya getirerek Web3 teknolojisi sayesinde işverenler ve iş arayanlar arasında doğrudan bağlantı kurabilmek ve yetenekli kişilerin keşfedilmesi kolaylaştırmak.”

‘EN GÜVENİLİR KİŞİ’ SEÇİLDİ

Levent, işbirliğine ilişkin bir fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaştı. Sanatçı bu yıl ‘en güvenilir kişi’ seçilmesi hakkında ise, “Bu durum AHBAP Derneği’nin başarısı, benim değil.” dedi.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

HAYATI FİLM OLACAK

Hayat hikayesinin beyaz perdeye aktarılacağını ifade eden Haluk Levent, “Filmim çekiliyor, beni anlatıyor. Ben oynayamayacağım ama, benim yerime başka biri oynayacak çünkü benim vaktim yok. Yoksa oyunculuğum iyidir, kendime güveniyorum bu konuda.” diye konuştu.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com