Bir Fırat Tanış ifşası da Gonca Vuslateri’den: ‘Terapist kapılarında uyuyan meslektaşları biraz olsun huzur bulmuştur…’

Piyanist İklim Tamkan'ın kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla uzaklaştırma kararı aldığı oyuncu Fırat Tanış hakkında Gonca Vuslateri'den gelen yorum şaşırttı: "Eminim kendisi yüzünden terapist kapılarında uyuyan kadın meslektaşları biraz olsun huzur bulmuştur..."

  • ü
  • 28 Şubat 2024
  • ü
  • Yaşam

Oyuncu Murat Tanış’ın piyanist İklim Tamkan’a karşı şiddet uyguladığı ve bu nedenle uzaklaştırma aldığı haberinin yankıları sürerken Gonca Vuslateri’den gelen yorum Tanış’tan baka kadınların da şikayetçi olduğunu ortaya koydu.

İklim Tamkan’ın mesajını alıntılayan oyuncu Gonca Vuslateri, çarpıcı bir paylaşım yaptı. Vuslateri, şu ifadeleri kullandı:

“Defterin sayfalarını aralardım da.. gebelikte kendimi geremem.. Bilinmesinden duyduğumuz tarifsiz “görülüyor” hissi.. Göğsüme giden nefesi ve ilahi adalet duygumu tarif edemem.. Eminim kendisi yüzünden terapist kapılarında uyuyan kadın meslektaşları biraz olsun huzur bulmuştur..”


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

NE OLMUŞTU?

Piyanist İklim Tamkan, beraberliğini sonlandırdığı oyuncu Fırat Tanış hakkında ‘psikolojik şiddet, tehdit, ısrarlı takipten’ dolayı uzaklaştırma kararı aldırdığını duyurdu.

“Bu şiddet zincirini kırmayı bir sorumluluk olarak görüyorum ve bu zincirin sessiz bir halkası olmayı reddediyorum” ifadesini kullanan Tamkan, “Hiç korkmuyorum” dedi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com