Altın Kelebek ödülleri sahiplerini buldu

Pantene Altın Kelebek ödülleri sahiplerini buldu. Sinema, TV ve müzik dünyasının yıldızlarını buluşturan törende, kategorilerinde en iyiler sahneye çıktı.

  • ü
  • 04 Aralık 2023
  • ü
  • Video

49. Pantene Altın Kelebek ödülleri için geri sayım sona erdi. Sanat dünyasının en önemli isimlerinin birbiriyle rekabet edeceği ödül töreninde yılın en iyisi dizisi, yarışma programı, en iyi erkek ve kadın oyuncusu ve sanatçısı gibi kategorilerde kıyasıya bir mücadele söz konusu oldu. Sinema, televizyon ve müzik camiasından önemli isimler, Türkiye’nin en uzun soluklu ödül organizasyonunun sona ermesiyle ödüllerine kavuştu. Yıldız isimleri aynı çatıda toplayan ödül töreninde sahipler belli oldu ve kazananlar Altın Kelebek Ödülleri’ni aldı. En iyi kadın oyuncu ödülünü Yargı dizisiyle Pınar Deniz alırken, en iyi erkek oyuncu ödülünü de Dilek Taşı dizisi, Kulüp ve Terzi dizileri ile Salih Bademci aldı.

İşte, 49. Panten Altın Kelebek ödül törenini kazananların listesi:

EN İYİ KADIN OYUNCU – PINAR DENİZ ( YARGI – KANAL D ) – Pınar Deniz, ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü Perihan Savaş’ın elinden aldı.

EN İYİ ERKEK OYUNCU – SALİH BADEMCİ ( DİLEK TAŞI – KANAL D – KULÜP / TERZİ – NETFLIX) – Salih Badem’ciye ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü Perihan Savaş’ın takdim etti.

EN İYİ DİZİ – YALI ÇAPKINI ( STAR TV ) Ekibe ödülü Perihan Savaş verdi.EN İYİ DİZİ ÇİFTİ – SERENAY SARIKAYA &KIVANÇ TATLITUĞ ( AİLE- SHOW TV ) İkiliye ödüllerini usta oyuncu Nebahat Çehre takdim etti.

PANTENE YILDIZI PARLAYANLAR – ÖZGE YAĞIZ – SILA TÜRKOĞLU – SİMAY BARLAS – CANER TOPÇU / Özge Yağız, Sıla Türkoğlu, Simay Barlas ve Caner Topçu, Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü’nü P&G Türkiye Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun elinden aldı.

BAŞARI ÖDÜLÜ – YARGI DİZİSİ (KANAL D) Ekibe ödülü Hürriyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Arif Dizdaroğlu verdi.

EN İYİ ÇOCUK OYUNCU – ADA ERMA ( KULÜP – NETFLIX ) Ada Erma’na ödülü Rana Denizer takdim etti.

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU – HAFSANUR SANCAKTUTAN ( YA ÇOK SEVERSEN- KANAL D ) / Hafsanur Sancaktutan’a ödülü oyuncu Melis Sezen verdi.

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU – KEREM BÜRSİN ( YA ÇOK SEVERSEN – KANAL D ) Kerem Bürsin ödülünü Melis Sezen’in elinden aldı.

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ – YA ÇOK SEVERSEN ( KANAL D ) Ekip ödülü Melis Sezen’in elinden aldı.

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU – ECEM ERKEK ( GÜZEL GÜNLER – SHOW TV ) Ecem Erkek’e ödülünü Nihat Odabaşı verdi.

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU – ÇAĞLAR ÇORUMLU ( AYAK İŞLERİ – GAİN ) Nihat Odabaşı, Çağlar Çorumlu’ya ödülünü takdim etti.

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ – GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW ( SHOW TV ) Güldür Güldür ekibine ödüllerini Nihat Odabaşı verdi.

YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ – NÜKHET DURU / Nükhet Duru’ya ödülünü P&G Türkiye Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu takdim etti.

EN İYİ ARABESK FANTEZİ MÜZİK KADIN ŞARKICI – DERYA BEDAVACI / Derya Bedavacı, ödülünü Demirören Medya Ticari Grup Başkanı Emrah Kurtoğlu’nun elinden aldı.

EN İYİ ARABESK FANTEZİ MÜZİK ERKEK ŞARKICI – HAKAN ALTUN / Hakan Altun, ödülünü Demirören Medya Ticari Grup Başkanı Emrah Kurtoğlu’nun elinden aldı.

EN İYİ KADIN ŞARKICI – MELİKE ŞAHİN / En İyi Şarkıcı Ödülü’nün sahibi olan Melike Şahin’e ödülünü Şevval Sam verdi.

EN İYİ ERKEK ŞARKICI – EDİS / En İyi Erkek Şarkıcı Ödülü’nün sahibi Edis oldu. Edis, ödülünü Şevval Sam’ın elinden aldı.

EN İYİ RAPÇİ – BLOK3 / En İyi Rapçi Ödülü’nün sahibi Blok3 oldu. Ödülü Şevval Sam verdi.

EN İYİ SPOR PROGRAMI – BEIN SÜPER LİG / En İyi Spor Programı Ödülü, Bein Süper Lig’e gitti. Ödülü Eser Yenenler verdi.

EN İYİ YARIŞMA – MASTERCHEF TÜRKİYE ( TV8 ) / En İyi Yarışma Programı Masterchef Türkiye oldu. Ödülü Yağmur Tanrısevsin verdi.

EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI PROGRAMI – ESRA EROL’DA ( ATV ) / En İyi Gündüz Kuşağı Programı Ödülü Esra Erol’un oldu. Erol, ödülünü İzzet Öz’ün elinden aldı.

EN İYİ KADIN SUNUCU – MÜGE ANLI ( MÜGE ANLI İLE TATLI SERT – ATV ) – En İyi Kadın Sunucu Ödülü’nün sahibi Müge Anlı oldu. İzzet Öz ödülü ATV programlar müdürüne verdi.

EN İYİ ERKEK SUNUCU – KENAN İMİRZALIOĞLU( KİM MİLYONER OLMAK İSTER – ATV )

AZERBAYCAN’IN PARLAYAN YILDIZI – NECİBE AHMEDİ / Azerbaycan’ın Parlayan Yıldızı Ödülü, Necibe Ahmedi’nin oldu. Ödülü Anar Ağakişiyev takdim etti.

AZERBAYCAN’IN PARLAYAN YILDIZI – KEMALE PİRİYEVA / Azerbaycan’ın Parlayan Yıldızı Ödülü, Kemale Piriyeva’nın oldu. Ödülü Anar Ağakişiyev takdim etti.

AZERBAYCAN’IN PARLAYAN – SAMİRE EFENDİ / Azerbaycan’ın Parlayan Yıldızı Ödülü, Samire Efendi’nin oldu. Ödülü Anar Ağakişiyev takdim etti.

EN İYİ MÜZİK GRUBU – MADRİGAL / En İyi Müzik Grubu Ödülü’nün sahibi olan Madrigal’e ödülü Metin Özülkü verdi.

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN ŞARKICI – SEMİCENK / En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı Ödülü’nün sahibi Semicenk oldu. Semicenk’e ödülünü Metin Özülkü verdi.

EN İYİ ŞARKI – PİŞMAN DEĞİLİM ( SEMİCENK & DOĞU SWAG ) / ‘Pişman Değilim’ ile En İyi Şarkı Ödülü’nün sahibi olan Semicenk ve Doğu Swag ödüllerini Metin Özülkü’nün elinden aldılar.

EN İYİ YÖNETMEN – KETCHE – HAKAN KIRVAVAÇ ( KIZILCIK ŞERBETİ – SHOW TV ) / En İyi Yönetmen Ödülü, Ketche’nin oldu. Ödülü Şükrü Avşar verdi.

EN İYİ SENARİST – MELİS CİVELEK & ZEYNEP GÜR ( KIZILCIK ŞERBETİ – SHOW TV) / En İyi Senarist Ödülü, Kızılcık Şerbeti dizisi ile Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün oldu. Ödülü Şükrü Avşar verdi.

EN İYİ İNTERNET DİZİSİ – KULÜP ( NETFLIX ) / En İyi İnternet Dizisi Ödülü, Kulüp dizisinin oldu. Ödülü, Şükrü Avşar verdi.

EN İYİ MAGAZİN PROGRAMI – MÜGE VE GÜLŞEN’LE 2. SAYFA ( TV8 ) / Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel’e ödüllerini Ömür Gedik, Savaş Özbey ve Orkun Ün verdi.

EN İYİ INFLUENCER / YOUTUBER – BERFU YENENLER / Berfu Yenenler ödülünü Yasemin Baştan’ın elinden aldı.

EN İYİ DİJİTAL İÇERİK – HASAN CAN KAYA – (KONUŞANLAR) / Konuşanlar ekibine ödülü Yasemin Baştan verdi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com