Oyun severlerin merakla beklediği Resident Evil 9’un çıkış tarihi sızdırıldı

Capcom’un korku oyunu Resident Evil, muhtemelen ilk kez bir açık dünya oyunu olabilecek oyun serisinin 9. bölümü merakla bekleniyor. Oyun dünyasında sızıntı haberler ile nam salmış Dusk Golem, Resident Evil 9’un olası çıkış tarihini açıkladı.

  • ü
  • 07 Mayıs 2024
  • ü
  • Teknoloji

Japon oyun şirketi Capcom tarafından 2018’den beri geliştirilen Resident Evil 9, ile ilgili büyük bir sızıntı yaşandı. Sosyal medyada oyunun sevenleri oyunun yakında piyasaya sürülme ihtimalinden heyecan duyuyor. Bazıları ise yeni oyunun önceki oyunlardan çok fazla sapabileceğinden endişe ediyorlar.

RESİDENT EVİL 9 İLK KEZ AÇIK DÜNYA RPG OLACAK

Capcom oyunları konusunda uzmanlaşmış ve güvenilir bir kaynak olarak kabul edilen AestheticGamer aka Dusk’ın (Dusk Golem) Mart 2024’te X hesabından Resident Evil 9’un ilk kez bir açık dünya Role-Playing Game (RPG) olacağını duyurmuştu.

ÇIKIŞ TARİHİ OCAK 2025’TE

Dusk Golem şimdi de X hesabından Resident Evil 9’un olası çıkış tarihi hakkında bilgi paylaştı:

OYUNUN HAYRANLARI TARİHTEN MEMNUN

Resident Evil 9’un 2025 yılında piyasaya sürüleceği söylentisi sosyal medyada dolaşmasına rağmen oyunun hayranları bu kadar erken piyasaya sürülmesini beklemiyordu. Durumun gerçekten böyle olup olmayacağını Capcom’un resmi açıklamasından sonra netleşecek.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com