Sadri Şener’den Aziz Yıldırım’a: Şike yaptıklarını kendi yöneticileri mahkemede, benim ofisimde söylediler

Trabzonspor’un eski başkanı Sadri Şener'den Aziz Yıldırım'a verdiği yanıtta "Şike yaptıklarını kendi yöneticileri mahkemede, benim ofisimde söylediler. 'Başkanım biz bu işi yaptık, bizim üstümüze gelme’ dediler" ifadelerini kullandı.

  • ü
  • 22 Mart 2024
  • ü
  • Spor

Trabzonspor’un eski başkanı Sadri Şener, 2010-11 süreciyle ilgili konuşan Aziz Yıldırım’a sert cevap verdi. Şener, Kuzey Ekspres’ten Gökmen Özağcı’ya verdiği demeçte Şener, “Şike yaptıklarını ben demiyorum ki, kendi yöneticileri mahkemede, benim ofisimde söylediler. ‘Başkanım biz bu işi yaptık bizim üstümüze gelme’ dediler” ifadelerini kullandı.

Eski Başkan Şener, “Benim avukatım Prof. Dr. Selami Mahmutoğlu İstanbul Üniversitesi öğretim üyesidir, bütün avukatların hocasıdır. İkincisi benim ailemi biliyorsunuz” diyerek Gülen cemaatinden yardım almalarının mümkün olmadığını söyledi. Şener, “Bıraksın bu işleri” dedi.

‘BİZ BU İŞİ YAPTIK AMA ADALETİ DE KANDIRDIK DE, OLSUN BİTSİN’

Şener ayrıca “Bence doğru dürüst çıksın, ‘Biz bu işi yaptık ama adaleti de kandırdık’ desin olsun bitsin. Şike yaptıklarını ben demiyorum ki, kendi yöneticileri mahkemede, benim ofisimde söylediler. ‘Başkanım biz bu işi yaptık bizim üstümüze gelme’ dediler” İfadelerini kullandı.

‘KUPA RUHEN BİZİM MÜZEDE’

Şener, Yıldırım’ın “unutulmamak için bu açıklamaları yaptığını” öne sürerek sözlerini şöyle tamamladı:

“Yıldırım Demirören bile bana “Bu şike” dedi. Sonra değişti Mehmet Ali geldi, iş uzadı, sulandı. Bundan net şike olur mu? O işi geçin. İki iki dört kadar net. Fiziki olarak kupa onlarda olabilir ama ruhen bizim müzede. Aziz Yıldırım unutulmamak için bu açıklamaları yapıyor. “

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com