Okan Buruk: Şampiyonluk kutlamasında abarttığımız yerler oldu, özür dilemek istiyorum

Galatasaray'da üst üste 2. lig şampiyonluğunu yaşayan teknik direktör Okan Buruk, "Şampiyonluk kutlamalarında abarttığımız yerler oldu. Bu konuda rahatsız olduğum, mutsuz olduğum yerler oldu. Okan Buruk olarak yıllarca insanların gözünde bir imajım var. Bunun etkilenmesinden dolayı üzüldüm. Özür dilemek istiyorum." dedi.

  • ü
  • 06 Haziran 2024
  • ü
  • Spor

Okan Buruk (FOTOĞRAF: OZAN KÖSE / AFP)

Galatasaray’da üst üste ikinci lig şampiyonluğunu yaşayan teknik direktör Okan Buruk açıklamalarda bulundu.

50 yaşındaki çalıştırıcı, GSTV’de açıklamalarda bulundu. Buruk, Galatasaray’ın çok güçlü kadro kuracağını belirterek, “Geçen sene bizim için ders. İki sene önce ortada transfer yokken hedefimizin şampiyonluk olduğunu söylemiştim. Bugün başkanımızla toplantı yaptık. Başkanım sağolsun bu sene çok güçlü bir bütçeyle transfer işinde olacağının müjdesini verdi” dedi.

Şampiyonluk kutlamalarında yaşananlarla ilgili olarak özür dileyen Okan Buruk, şu ifadeleri kullandı: “Şampiyonluk kutlamalarıyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Kutlamalarda abarttığımız yerler oldu. Bu konuda rahatsız olduğum, mutsuz olduğum yerler oldu. Okan Buruk olarak yıllarca insanların gözünde bir imajım var. Bunun etkilenmesinden dolayı üzüldüm. Özür dilemek istiyorum. Kutlamalar bazen o coşkuyla abartılabiliyor. Kimseyi hedef göstermesek de bazen yanlışlıklar olabiliyor. Kulüp başkanları ve futbolcularda da oluyor. Birçok şeyde görüyoruz. Bu konuda rahatsız olduğumu söylemek istiyorum. Bizler örnek insanlarız. Örnek olmaya devam etmeliyiz. Türk futboluna doğru bir şekilde hizmet etmeliyiz. Türk futboluna yakışır kişiler olmalıyız. Altını çizmek istedim.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com