Doğum gününde Arda Güler’in son dakika şanssızlığı

Real Madrid'in Sevilla'yı ağırladığı maçta doğum günü olan Arda Güler büyük bir şanssızlık yaşadı.

  • ü
  • 26 Şubat 2024
  • ü
  • Spor

Arda Güler

Real Madrid’in evinde Sevilla’yı ağırladığı maçta yedek kulübesinde bekleyen Arda Güler doğum gününde oynama fırsatını kaçırdı. Büyük umutlarla İspanyol takımına transfer olan Güler, Ancelotti’nin oyuna almak üzere olduğu sırada Modric gol attı.

La Liga lideri Real Madrid’in Sevilla’yı ağırladığı maçta Carlo Ancelotti, Arda Güler’i oyuna almak üzereyken Real Madrid’in Modric ile golü gelince deneyimli teknik adam, milli futbolcuyu oyuna almaktan vazgeçti.

MODRIC’İN GOLÜ KULÜBEDEN ÇIKMASINI ENGELLEDİ

Maçın son dakikalarına doğru doğru baskısını artıran ev sahibinde gol gelmeyince Carlo Ancelotti Arda Güler hamlesini yapmaya karar verdi. Milli oyuncumuz yedek kulübesinden çıktı, formasını giydi ve sahaya girmek için son direktifleri aldı. Oyunun durmasını bekleyen Arda Güler sahaya girmek için saniyeleri sayarken takımın tecrübeli ismi Luca Modric muhteşem bir gole imza attı.

KULÜBEYE GERİ DÖNDÜ

Doğum gününde oynama hayali kuran Arda Güler yedek kulübesine geri döndü. Maç sonrası Carlo Ancelotti’ye bu konu hatırlatıldı. Tecrübeli hoca, Arda Güler sorusuna şu yanıtı verdi:

“Modric’in golünden önce bir planım vardı. Sonra Arda Güler değişikliğinden vazgeçtim. Arda da bu durumu çok iyi anlıyor.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com