Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a ret

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile başkan adayı Aziz Yıldırım arasında gerginlik sürüyor. Yıldırım bir kez daha Ali Koç'un teklifini reddetti.

  • ü
  • 05 Haziran 2024
  • ü
  • Spor

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un televizyona çıkma talebini bir kez daha reddetti. Yıldırım açıklamasında, “Sayın Ali Koç, yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini, tarafımdan pozitif bir cevap alamamasına rağmen ısrarla yinelemektedir. Benim kendisiyle herhangi bir televizyon programına çıkmak gibi bir planım bulunmamaktadır.” ifadelerini kullandı.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

Aziz Yıldırım’ın açıklamasının tamamı şu şekilde:

“Sayın Ali Koç, yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini, tarafımdan pozitif bir cevap alamamasına rağmen ısrarla yinelemektedir. Benim kendisiyle herhangi bir televizyon programına çıkma gibi bir planım bulunmamaktadır. Muhatabımız, başkan adaylığım için eşsiz desteklerini tarafıma ileten, camiamızın çok değerli kulüp üyeleridir. Sayın Ali Koç’un bu konudaki ısrarı anlamsızdır; zira kendileriyle zaten 8-9 Haziran’daki Olağan Seçimli Kongre’de bir araya geleceğiz. Bu vesileyle, tüm kulüp üyelerimizi kongreye davet ediyor; güçlü Fenerbahçe için, şampiyonluklar için, çocuklar için, oylarınızı bekliyorum.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com