Ali Koç, Fenerbahçe’nin futbol faaliyetlerine son verebileceğini açıkladı

Koç'un, başkanı olduğu külübü için üç seçenek üzerinde durduğunu belirterek, "içbir şey olmamış gibi davranmayacağımızı garanti ediyorum." dediği belirtildi.

  • ü
  • 28 Mart 2024
  • ü
  • Spor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bir grup gazeteciyle yaptığı toplantıda son yaşanan olaylar ve tepkiler üzerine futbol faaliyetlerine son verme ihtimalini dile getirdi. Fenerbahçe kulislerine yakınlığı ile bilinen gazeteci Lube Ayar, Ali Koç’un sözlerini kamuoyu ile paylaştı.

KOÇ 3 SEÇENEK SUNDU

Ayar’ın aktardığına göre; Koç, “Anormalliği normalleştirdiğimiz için bu noktaya kadar geldik.” diyerek, 2 Nisan’da kongre üyeleriyle tüm ihtimalleri istişare edeceklerini ve önlerinde üç seçenek olduğunu açıkladı: “Alt lige inmek. Bir süre için futbol faaliyetlerine son vermek. Yurt dışında bir takım almak.”

‘HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ DAVRANMAYACAĞIZ’

Koç’un, “Hangisini yapacağımızı şu anda kesin olarak söyleyemem. Fakat hiçbir şey olmamış gibi davranmayacağımızı garanti ediyorum.” dediği belirtildi.

TARAFTAR NE DİYOR?

Ali Koç’un açıklamalarının sosyal medyada yayılmasından sonra bazı taraftarlar Koç’u desteklerken, bazıları ise bu karara tepki gösterdi. Futbol yorumcuları da konuyla ilgili farklı görüşler dile getirdi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com