Yeniden Refah’ın İstanbul adayına ekran engeli: TGRT’ye davet ettiler, yayına çıkarmadılar

Yeniden Refah Partisi'nden yapılan açıklamada "Altınöz, kanala geldiğinde kendisinin konuk edilemeyeceği ve programa çıkartılmasının mümkün olmadığı tarafına iletildi." denildi.

  • ü
  • 29 Mart 2024
  • ü
  • Politika

Yeniden Refah Partisi (YRP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Altınöz, program daveti aldığı TGRT’de son dakika engeline takıldı. Altonöz, davetli gittiği İhlas Holding kurumunda, “kendisinin konuk edilemeyeceği ve programa çıkartılmasının mümkün olmadığı” söylenerek, ekrana çıkarılmadı.

Yeniden Refah adayı Mehmet Altınöz, bu sabah TGRT Haber’de Cem Küçük’ün sunduğu Günaydın Türkiye programına davet edildi. Sabah saat 09.20’de yayınlanacak program için kanal binasına giden Altınöz, burada ekrana çıkarılmayacağı cevabını aldı.

Yeniden Refah Partisi’nden yapılan açıklamada “Altınöz, kanala geldiğinde kendisinin konuk edilemeyeceği ve programa çıkartılmasının mümkün olmadığı tarafına iletildi.” denildi.

Fatih Erbakan, partisinin İstanbul adayı olarak Elif Erbakan’ın eşi Mehmet Altınöz’ü açıkladı.

YENİDEN REFAH PARTİSİ TEPKİ GÖSTERDİ

Yeniden Refah Partisi’nden yapılan açıklama şöyle:

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ve Genel Başkan Yardımcımız Sn. Mehmet Altınöz, bu sabah saat 09:20’de TGRT Haber’de Cem Küçük’ün sunduğu Günaydın Türkiye programına davet edildi.

Sayın Altınöz, kanala geldiğinde kendisinin konuk edilemeyeceği ve programa çıkartılmasının mümkün olmadığı tarafına iletildi.

Bilinmesini isterz ki; hiçbir ambargo ve kısıtlama üye rekorarı kıran ve Türkiye’nin dört bir yanında yerel yönetimleri devralmaya hazırlanan Yeniden Refah Partisi’i engellemeye yetmeyecektir.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

Son dönemde partimize dönük algı operasyonları ve ambargolar hız kesmeden devam etmektedir. Bu tür kısıtlamaların milletimizde herhangi bir karşılığı yoktur. Yeniden Refah Partisi, Ahlaklı Belediyecilik şiarıyla hazırlandığı 31 Mart seçimlerinde yerel yönetimlerden iktidara gelecek ve Türkiye’nin en önemli belediyelerini alıp yoluna güçlenerek devam edecektir.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com