MHP’li Yönter, Özgür Özel’i hedef aldı

MHP'li İzzet Ulvi Yönter, CHP Lideri Özgür Özel'in "İki isim, MHP’de bu normalleşmeyi baltalamak için elinden geleni yapıyor. Çünkü Türkiye normalleşsin istemiyorlar" sözlerini hedef aldı.

  • ü
  • 17 Haziran 2024
  • ü
  • Politika

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, CHP lideri Özgür Özel’in “İki isim MHP’de bu normalleşmeyi baltalamak için elinden geleni yapıyor, çünkü rahatsız oluyor. Çünkü Türkiye normalleşsin istemiyorlar” sözlerine yanıt verdi.

MHP’li Yönter, Özel’in sözlerini hatırlattığı paylaşımında “Bak Özgür, çok acemisin. Tamtakırsın, ısrarlı normalleşme iddiasıyla yalan ve iftiralarını maskeliyorsun” ifadelerini kullandı. MHP’li Yönter, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

‘AH ÖZGÜR AH’

“Özgür gene böyle konuşmuş, zırvaladığımızı açıklamış, yani ve yeniden çuvallamış! Bak Özgür, çok acemisin, fikri müktesebatın evlere şenlik, nitekim kafada yok, kalpte yok…Tamtakırsın, ısrarlı normalleşme iddiasıyla yalan ve iftiralarını maskeliyorsun! İhanet ve melaneti meşrulaştırma arayışındasın…Terörist Demirtaş’la çalışma toplantısı yapacakmışsın! Ah Özgür ah, senin gibilerinin siyasette yer alıyor olması bile başlı başına garabet ve rezalet…Tuttuğun dümen seni felakete sürüklüyor, haberin olsun!”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com