Kılıçdaroğlu’ndan sahte pankart tepkisi: Bilal’e anlatır gibi son kez anlatıyorum…

Hakkında çıkan iddialara yanıt veren Kılıçdaroğlu, "Bilal'e anlatır gibi son kez anlatıyorum…" diyerek partisinin adaylarına olan desteğin tam olduğunu söyledi.

  • ü
  • 28 Mart 2024
  • ü
  • Politika

Kendine atfedilen sahte pankart asılmasına tepki gösteren eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan açıklama yaptı. Hakkında çıkan iddialara yanıt veren Kılıçdaroğlu, “Bilal’e anlatır gibi son kez anlatıyorum…” diyerek partisinin adaylarına olan desteğin tam olduğunu söyledi.

CHP’ye yönelik geçtiğimiz günlerde sahte broşür, sahte mutabakat metni dağıtılmış CHP yaşananlara tepki göstermişti. Benzer bir olay bu kez de Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu üzerinden yapıldı. Düzenlenen sahte pankartta, Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafı kullanılarak, “Seni sırtından hançerleyenlere oy yok” yazısının altında Kemal Kılıçdaroğlu ismi yer aldı. Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından pankart provokasyonuna sert tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

“Sahte pankartçılara; Sahte pankartlardan medet umanlara, Bir yerlere yaranabilmek için seçimleri manipüle edenlere, Kötü kalpli insanlara…

“Bilal’e anlatır gibi” son kez anlatıyorum…

“Kılıçdaroğlu sahaya inerse duygusal kopuş olur, seçmen sandığa gelmez” şeklindeki tezlerine saygı duyup bu teze sadık kalan ve istenilen şekilde sessizce kenarda oturan ben, “Kılıçdaroğlu neden sessiz kalıyor, neden seçim için çalışmıyor.” denilerek, haksızca ve hayasızca eleştirilen ben, Partimizin Genel Başkanına yapılan bütün hakaretlere karşı çıkan ve her fırsatta kurumsal kimliğimizi korumaya çalışan ben, Defalarca ama defalarca partimin bütün adaylarına destek çağrısı yapan, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 400 belediyesinin tamamını kazanacak gücünün olduğunu ve hedefimizin bütün belediyeler olduğu vurgusunu yapan ben, Bütün bunlara rağmen, “Kılıçdaroğlu partisinin seçimi kaybetmesini istiyor” iftirasına uğrayan yine ben..

Tekrar ediyorum; PARTİMİN BÜTÜN ADAYLARINA DESTEĞİM TAMDIR!

Ayrıca; okuduğum yorumlarda ölmemi çok arzuladıklarını söyleyen trollere ve muhalif gibi görünen ama ülkemize değil de kendi istikballerine çalışanlara söylüyorum: Evet, birgün öleceğim ama şunu aklınızdan asla çıkarmayın; ölene kadar sizinle mücadele etmeye devam edeceğim! Bunu da asla unutmayın: Cumhuriyet Halk Partisi teslim alınamaz bir kale olarak ebediyen var olacaktır…”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com