İmamoğlu’ndan ilk açıklama: Gördüğümüz fotoğraf bizi ziyadesiyle memnun etmekte

İmamoğlu: Yüzde 40 doğru giden oranda bir veriye sahibiz, şunu söyleyebilirim ki vatandaşımızın bize olan inancı iyi verilerle karşılığını göstermiş durumda.

  • ü
  • 31 Mart 2024
  • ü
  • Politika

Yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilk verilere göre sadece CHP’nin adayı olmasına karşın Cumhur İttifakı’nın adayı Murat Kurum’u açık farkla geride bırakıyor.

İmamoğlu seçim sonuçlarını izlediği CHP İl Merkezi’nde bir basın toplantısı düzenledi ve şunları söyledi:

“Kıymetli basın mensupları, bizi izleyen çok değerli vatandaşlarımız, bizi takip eden sandık görevlileri ve farklı siyasi partiler tarafından görevlendirilmiş sandık sorumluları hepinizi selamlıyorum. Öncelikle tüm vatandaşlarımızın orucunun kabul olmasını dilerim. Sizleri İstanbul’dan Değerli başkanımız Özgür Çelik ile selamlıyoruz.

Şu an itibari ile yüzde 40 doğru giden oranda bir veriye sahibiz, elde ettiğimiz verilere göre söyleyebilirim ki vatandaşımızın bize olan inancı iyi verilerle karşılığını göstermiş durumda.

İl başkanlığımızda çok güçlü bir ekibimiz var, şu an görmüş olduğumuz fotoğraf bizi ziyadesiyle memnun etmekte. Ancak hiçbir seçim bitmeden sonuçlanmaz.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com