AKP’liler seçmeni tehditte Erdoğan’ı takip ediyor: Aklınızı başınıza alın….

AKP Artvin Milletvekili ve eski Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Artvin ilçelerini ziyareti sırasında “Muhalefete belediyeleri teslim etmeyin ki hizmetten mahrum olmayasınız. Aklınızı başınıza alın..." dedi.

  • ü
  • 18 Şubat 2024
  • ü
  • Politika

AKP Artvin Milletvekili Faruk Çelik (Depo Photos)

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendi adaylarının seçilmemesi durumunda vatandaşa hizmet götürülmeyeceği yönündeki tehditlerini AKP’li isimler taklit etmeye başladı.

Erdoğan’ın Hatay ve doğal gaz tehditlerinin ardından, tehditvari bir açıklama da Artvin milletvekili Faruk Çelik’ten geldi. Çelik vatandaşları hizmet alamamakla tehdit etti.

AKP Artvin Milletvekili ve eski Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Artvin ilçelerini ziyareti sırasında “Muhalefete belediyeleri teslim etmeyin ki hizmetten mahrum olmayasınız” dedi.

AKP Artvin Milletvekili ve eski Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Artvin’in ilçelerinde “oy yoksa hizmet yok” tehditiyle vatandaşlara seslendi.

Daha önce Hopa’ya giden ve “Aklınızı başınıza alın, Hopa’nın bu hizmetleri almasını istiyorsanız…” diyen Çelik bu kez Artvin’de konuştu.

Kemalpaşa’da AKP’nin aday tanıtım toplantısına katıla Çelik, “Muhalefete belediyeleri teslim etmeyin ki hizmetten mahrum olmayasınız” dedi.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

Çelik’in konuşmaları Erdoğan’ın Hatay ve Ordu’daki konuşmalarını andırdı. Hatay’da “Merkezi yönetimle yerel yönetim el ele vermezse, dayanışma halinde olmazsa, o şehre herhangi bir şey gelmez! Hatay’a geldi mi?” sözleriyle gündeme gelen Erdoğan, Ordu’da yaptığı mitingde de “Bizim olmadığımız bir büyükşehir belediyesi, kusura bakmayın, açık konuşuyorum, doğalgazı nasıl getirecek? Biz varsak doğalgaz var, biz yoksak doğalgaz yok!” demişti.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com