Nazan Öncel Türkiye turnesine çıkıyor

Nazan Öncel, KerkiSolfej organizasyonun düzenlediği konserlerle Türkiye turnesine çıkıyor.

  • ü
  • 04 Nisan 2024
  • ü
  • Kültür

Nazan Öncel

Ünlü şarkıcı Nazan Öncel, Türkiye turnesine çıkmaya hazırlanıyor. Son olarak Kara Plak / Geceye Bir Şarkı albümünü çıkaran sanatçı yeni şarkılarını KerkiSolfej ve Kral Pop Radyo iş birliğinde sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Sanatçı, 13 Nisan’da Ankara TED Koleji’nde başlayacak olan turnesi ile ilgili duygularını “Üç dakikaya sığdırdığım hikâyelerle hazırladığım  Kara Plak / Geceye Bir Şarkı albümüm ‘iyi ki de yaptım’ dediğim işlerden biri oldu. Sevilmesi sahiplenilmesi hayatımın bu sürecinde bizi Türkiye turnesiyle buluşturmaya hazırladı. KerkiSolfej ile çıkacağımız bu yol müziğimle dinleyicisi arasında sağlam bir asma köprü kuracağı için kıymetli bir yolculuk olacak; emeği geçen herkese minnettarım.” sözleriyle dile getirdi.

Turnenin diğer ayakları ise şu şekilde: 28 Nisan’da İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi, 10 Mayıs Konya Selçuklu Kongre Merkezi, 13 Mayıs Gaziantep GAÜN Mavera KSM, 16 Mayıs Adana Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu, 27 Mayıs İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, 17 Haziran Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu ve 30 Haziran Antalya Açıkhava


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

Turne biletlerine Bubilet üzerinden erişilebilir.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com