Yandaş yazar, ‘dindarlara’ ve ‘fakirlere’ seslendi: Erdoğan daha ne yapsın nankörler!

Ülkedeki "dindarlara" ve "fakirlere" seslenen Yeni Akit gazetesi yazarı Sinan Burhan, "Erdoğan daha ne yapsın nankörler!" ifadesini kullandı.

  • ü
  • 11 Şubat 2024
  • ü
  • Gündem

Yeni Akit yazarı Sinan Burhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştiren “dindarlara” ve “fakirlere” tepki gösterdi. AKP’nin yaptıkları hatırlatan Burhan, “Daha ne yapsın nankörler” ifadesini kullandı.

Yeni Akit yazarı Sinan Burhan, bugün kaleme aldığı ve “Erdoğan daha ne yapsın nankörler!” başlığını uygun gördüğü yazısında AKP iktidarının öncesinde dindarların ikinci sınıf vatandaş yerine konulduğunu öne sürerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştiren dindarlara tepki gösterdi.

Burhan, dindarlar için tatile, sinemaya, tiyatroya gitmenin hayal olduğunu söyledi “Erdoğan iktidara geldi; insanın kaderi değişti, fakir fukaranın kaderi değişti” dedi.

Burhan, yoksul ve dindar vatandaşların Erdoğan sayesinde birçok hakka erişebildiğini şu sözlerle anlattı:

‘CEBİ PARA GÖRDÜ, TATİL YAPMAYA BAŞLADI’

“Erdoğan iktidara geldi; insanın kaderi değişti, fakir fukaranın kaderi değişti, Boğaz’daki bir avuç elite karşı doğru insanın önü açıldı. Anadolu insanı bakan oldu, milletvekili oldu, büyükelçi oldu… Anadolu insanının cebi para gördü, Anadolu insanı tatil yapmaya başladı. Bunları kim yaptı!? Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Başörtülü öğrenciler üniversiteye giremedi, Erdoğan önlerini açtı. Başörtülü polis var, başörtülü asker var. Bunlar hayaldi gerçek oldu.”

‘NANKÖRLÜK YAPMAYIN’

“Nankörlük yapmayın gerçekleri görün” diyen Burhan, “Daha düne kadar adam yerine konulmayan insanlar bugün Erdoğan’ı eleştiriyorlar. Erdoğan Anadolu insanının zincirlerini kırdı, Anadolu insanlarını mahkumiyetten, esaretten kurtardı. Siz de yapabilirsiniz, ayağa kalkın dedi. Başörtülü kardeşlerimiz askeri tesislere giremezdi daha düne kadar. Cumhurbaşkanının eşi GATA’ya giremiyordu” ifadelerini kullandı.

Sinan Burhan, yazısının devamında şunları kaydetti:

‘EFENDİM HIRSIZLIK YAPANLAR VARMIŞ, YOLSUZLUK YAPANALR VARMIŞ’

Efendim hırsızlık yapanlar varmış, yolsuzluk yapanlar varmış! Hırsızlık yapar, yolsuzluk yapar suçlu Erdoğan!

Ne yapacak adam günah dinlemiyorsa, hukuk dinlemiyorsa? Herkesin vebali kendi boynuna. Erdoğan her birinin vicdan bekçisi olacak değil ya!

Erdoğan nas var faiz haram diyor; en büyük faizci bunlar kesiliyor.. Erdoğan dava adamı, Erdoğan dindar, Erdoğan milli, Erdoğan bu ülkenin adamı o yüzden hedef haline geldi eminim.

Ak Parti içinde rüşvet alanlar varmış, yolsuzluk yapanlar varmış; her partide var. İnsanlar ahlaksızsa Erdoğan ne yapacak!

Önemli olan istikamettir, Erdoğan’ın istikameti doğrudur. Milli üretim diyor, milli sanayi diyor, milli ekonomi diyor, bağımsız Türkiye diyor… Niçin diyor? Güçlü Türkiye için diyor, İslam dünyası için diyor.

Erdoğan gibi bir lideri bir daha bulmak mümkün değil nankörlük yapmayın! Erdoğan’ın yanında yer alın, milli duruşu devam ettirelim, bu ülke yeniden büyük Türkiye olsun.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com