Yandaş gazete kulisi: Erdoğan ve Bahçeli, Sinan Ateş davası hakkında ne konuştular?

İktidara yakın medya Erdoğan ve Bahçeli ile görüşmesinde Sinan Ateş davasıyla ilgili Bahçeli'nin “Sonuna kadar gidilsin" dediğini yazdı.

  • ü
  • 28 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli’nin yaptığı görüşmede Sinan Ateş cinayetinin de gündeme geldiği iddia edildi.

Türkiye Gazetesi’nden Yücel Kayaoğlu’nun haberine göre; Bahçeli, Sinan Ateş suikastının MHP üzerinden tartışılmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Hukukun gereği yapılacaktır. Neyse çıksın ortaya” dediği öğrenildi. Bahçeli de Erdoğan’a destek vererek “Sonuna kadar gidilsin. Biz de bunu istiyoruz” ifadesini kullandı.

Erdoğan ile Bahçeli’nin gerçekleştirdiği son iki görüşmenin önemli başlıklarından birini ise siyasetteki normalleşme adımları oluşturdu. Edinilen bilgilere göre, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Cumhur İttifakı’na yönelik açıklamaları masaya yatırıldı. Erdoğan’ın, “muhalefetle diyalog kurulacak diye Cumhur İttifakı’na saldırıları sineye çekmeyeceklerini” söylediği öne sürüldü.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com