Ünlü yazar ‘ölümlü kaza zanlısı’ 16 yaşındaki oğlunu yurt dışına kaçırdı

Ölümlü kaza sonrası olay yerine gelen yazar Eylem Tok, kaza yapan oğlunu alarak olay yerinden kaçırdı. Anne ve oğlu aynı gece Mısır'a kaçtı.

  • ü
  • 05 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

İstanbul’da lüks cipiyle kaza yapıp ölüme neden olan 16 yaşındaki genç, ünlü yazar ve estetikçi Eylem Tok’un oğlu çıktı. Yazar anne, aynı gün 16 yaşındaki oğlunu Mısır’a kaçırdı.

Eyüpsultan ilçesinde, ATV motoru arızalanan bir grup, emniyet şeridinde durarak durumu kontrol ediyordu. Ancak, lüks bir araç, emniyet şeridinde duranlara çarptı ve sürücü olay yerinden kaçtı. Bu kaza sonucunda bir kişi hayatını kaybetti ve dört kişi de yaralandı. Kazayı yapan aracın sürücüsü, yazar Eylem Tok ile ünlü estetik doktoru Op.Dr. Bülent Cihantimur’un 16 yaşındaki oğlu T.C. olarak tespit edildi. Olayın gerçekleştiği tarih, 1 Mart Cuma günü saat 20.00 civarındaydı.

ÖLÜME NEDEN OLDU

Sarıyer’den ATV motorlarıyla geziye çıkan Oğuz Murat Acı ve diğerleri, bir arızalanma durumunda Kemerburgaz yolunda emniyet şeridine çekilerek durmuşlardı. Bu sırada, Acı önlem almak için motorun ışıklarını yakmıştı. Ancak, başka bir araç emniyet şeridinde bekleyenlere çarptı ve beş kişi yaralandı, Oğuz Murat Acı hayatını kaybetti.

YAZAR VE DOKTORUN OĞLU ÇIKTI

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun özel haberine göre, Kazada hayatını kaybeden kişi toprağa verilirken, kaçan sürücü hakkında önemli ayrıntılar ortaya çıktı. Polisin yaptığı çalışmada kazayı yapan sürücünün yazar Eylem Tok ile ünlü estetik doktoru Op.Dr. Bülent Cihantimur’un 16 yaşındaki oğlu T.C. olduğu ortaya çıktı.

OĞLUYLA AYNI GECE MISIR’A UÇTU

Polisin yaptığı çalışmalarda şoke eden ayrıntılar ortaya çıktı.

Yapılan çalışmalarda, kaza sonrası olay yerine gelen yazar Eylem Tok, kaza yapan oğlunu alarak olay yerinden kaçırdı.

Olaydan sonra İstanbul Havalimanı’na giden anne Eylem Tok, oğlu T.C. ile saat 03.00 sıralarında Mısır uçağına binmek için işlem yaptı. İşlemlerin ardından anne Eylem Tok ile oğlu 04.30 sıralarında yurt dışına çıkarak Mısır’a gittikleri ortaya çıktı.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com