Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur ABD’de yakalandı: Bakan Tunç duyurdu

İstanbul'daki trafik kazasında Oğuz Murat Aci’nin ölümüne neden olan 16 yaşındaki Timur Cihantimur ve onu yurt dışına kaçıran annesi Eylem Tok'un ABD'de yakalandığı bildirildi. Haberi Adalet Bakanı Yılmaz Tunç paylaştı.

  • ü
  • 14 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

Eylem Tok ve oğlu New York sokaklarında görüntülendi. (Fotoğraflar: Gözde G.)

İstanbul’daki trafik kazasında Oğuz Murat Aci’nin ölümüne neden olan 16 yaşındaki Timur Cihantimur ve onu yurt dışına kaçıran annesi Eylem Tok ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, anne ve oğlunun ABD’de yakalandığını duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Tunç,  “Süreci Bakanlık olarak yakından takip ediyoruz.” dedi.

İstanbul’da ehliyetsiz kullandığı araçla Oğuz Murat Aci’nin ölümüne neden olan 16 yaşındaki Timur Cihantimur ve onu yurtdışına kaçıran annesi yazar Eylem Tok hakkında kırmızı bülten çıkarılmıştı.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

Son dakika haberini Adalet Bakanı Yılmaz Tunç duyurdu.

Tunç, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “ABD Adalet Bakanlığı yetkililerinden bugün aldığımız bilgiye göre Eylem Tok ve Cihantimur Tok ABD’de iade talebimiz kapsamında yakalanmışlardır. Süreci Bakanlık olarak yakından takip ediyoruz.” dedi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com