Şener Şen’den cenazede fotoğraf çektirmek isteyenlere tepki

Ünlü oyuncu Şener Şen, Kayhan Yıldızoğlu'nun cenaze törenide fotoğraf çektirmek isteyenlere 'Bi gidin' diye tepki gösterdi.

  • ü
  • 11 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

Şener Şen, 90 yaşında hayatını kaybeden Kayhan Yıldızoğlu’nun cenazesine katıldı. Usta oyuncunun cenazede, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlere “Bi gidin” diyerek sesini yükselttiği anlar kameraya yansıdı.

Türk sinema ve tiyatro tarihinin usta oyuncularından Kayhan Yıldızoğlu 90 yaşında yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı İstanbul’da evinde hayatını kaybetti. Yeşilçam filmlerinin yanı sıra Çiçek Taksi, Selena, Akasya Durağı gibi sevilen dizilerden tanınan usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu’nun ölüm haberi sanat camiasını ve sevenlerini yasa boğdu.

Sanatçı Levent’te son yolcuğuna uğurlanan Yıldızoğlu’nun cenazesine pek çok ünlü isim katıldı. Kayhan Yıldızoğlu için Levent’te kılınan cenaze namazı ardından, isteği doğrultusunda annesinin yanına Feriköy’e defnedildi. Cenazeye katılanlar arasında Kayhan Yıldızoğlu’nun 1976 yılında evlenip 1978 yılında boşandığı oyuncu eşi Suna Yıldızoğlu, Şener Şen ve Menderes Samancılar da vardı.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com