Seçil Erzan ve koğuş arkadaşı Bahar Candan’ın ‘dolandırıcı’ kavgası

Kurduğu 'Fatih Terim' fonuyla bilinen Seçil Erzan ile 'kara para' aklamadan tutuklu sosyal medya fenomeni Bahar Candan arasında 'dolandırıcı' kavgası çıktığı iddia edildi.

  • ü
  • 05 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

Türkiye’nin en çok konuştuğu davalardan ikisinin sanıkları Seçil Erzan ile koğuş arkadaşı Bahar Candan’ın ‘dolandırıcı’ kavgası yaptığı iddia edildi.

“Yüksek karlı gizli fon” dolandırıcılığı davasından tutuklu Seçil Erzan ile ‘kara para aklama’ davasının sanığı soyal medya fenomeni Bahar Candan Silivri (Marmara) Cezaevi’nde aynı koğuşta kalıyordu.

Gazeteci Emrullah Erdinç’in haberine göre Bahar Candan’ın Erzan’a sürekli ‘Dolandırıcı’ diye hitap etmesi üzerine tartışma başladı.

Erzan’ın ‘Sen de dolandırıcılık suçlamasıyla buradasın’ diye karşılık vermesi üzerine Candan ses tonunu yükselterek ‘Dolandırıcı, dolandırıcı, dolandırıcı’ diye sürekli bağırmaya başladı. Bunun üzerine infaz koruma memurları koğuşa girdi ve ikiliyi ayırdı. Gardiyanlar daha sonra Erzan’ın şikayeti üzerine tutanak tuttu.

Kardeşi Nihal Candan’ın ‘sağlık’ gerekçeleriyle tahliye olmasının ardından psikolojisi iyice bozulan Bahar Candan’ın sürekli olarak Seçil Erzan’la tartıştığı için cezaevi yönetiminden sürekli uyarı aldığı belirtildi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com