Saldırıya uğrayan Lütfü Savaş: Yurttaşımız hasta, tedavisi için her şeyi yapacağım

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Samandağ'da konuşması sırasında saldırıya uğramasıyla ilgili olarak, "Samandağ halkına hitap ederken tatsız bir olay yaşandı. Ben doktorum, yurttaşımız hasta. Onun tedavisi için de her şeyi yapacağım" dedi.

  • ü
  • 23 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Lütfü Savaş, Samandağ ilçesinde bir vatandaşın saldırısına uğramasıyla ilgili açıklama yaptı.

Hatay Samandağ’da miting düzenleyen Hatay Büyükşehir Belediye başkanı Lütfü Savaş, bir vatandaşın saldırısına uğradı. Savaş’ın hızla itilerek sahneden düşürüldüğünün göründüğü görüntülerin ardından Savaş, saldırganın psikiyatrik tedavi gördüğünü ve kendisine karşı bir kastının olmadığını söyledi. Savaş, “Ben doktorum, yurttaşımız hasta. Onun tedavisi için de her şeyi yapacağım” dedi.

Hatay Belediye Başkanı ve CHP Hatay adayı Savaş, Samandağ’da yaptığı bir miting sırasında saldırıya uğradı.

Sahnede konuşma yaptığı sırada hızla üzerine atlayan bir kişinin Savaş’ı sahneden yere düşürdüğü görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Savaş, yaşananların ardından sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Bugün Samandağ-Yaylıca’da maalesef psikiyatrik tedavi gördüğünü öğrendiğimiz bir yurttaşımız, çok güzel bir coşkuyla bizi karşılayan Samandağ halkına hitap ederken tatsız bir olay yaşandı.

Ben doktorum, yurttaşımız hasta. Onun tedavisi için de her şeyi yapacağım.

Üzüntüsünü bildiren herkese, Samandağ ve Yaylıca halkına ve hasta kardeşimizin ailesine tüm destekleri için teşekkür ediyorum.”

Saldırgan kişinin ailesi ve köyün muhtarı yaşanan olaydan dolayı Lütfü Savaş’tan özür diledi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com