Oyunu kullanan Ekrem İmamoğlu: Bugün tarihi bir gün

Eşi ve çocuklarıyla oy kullanan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, tüm vatandaşları oy vermeye çağırdı.

  • ü
  • 31 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

Beylikdüzü’nde bulunan Emin Yükseloğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ve oğulları Mehmet Selim İmamoğlu ile Semih İmamoğlu oy kullandılar.

İstanbul’da 11 milyon 314 bin 516 seçmenin oy kullanacağı yerel seçimler, 33 bin 228 sandıkta devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP’nin yeniden aday gösterdiği Ekrem İmamoğlu, oy kullanmadan önce sosyal medya hesaplarından videolu bir mesaj paylaştı.

‘TARİHİ BİR GÜN’

“İstanbul’umuz ve ülkemiz için önemli bir gün, tarihi bir gün. Oy hakkını her insanın kullanması gerektiği bir gün. Ve bugün hanemizde oy hakkı olanlarla oyumuzu kullanmaya gidiyoruz. En kutsal hak, inşallah bugün sorunsuz, problemsiz bir demokrasi şölenine dönüşen bir seçim günü yaşarız İstanbulumuzda. Şehrimiz için, tüm ilçelerimiz için, ülkemiz için en hayırlısı olsun. Milletimizi kesinlikle eksiksiz oy kullanmaya davet ediyorum. Bizim evimizde dört oy var. Dört oy, oy kullanmaya gidiyoruz. Her hane eksiksiz oyunu kullanmaya gitsin. Hayırlı olsun oylarınız.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com