Ölümlü kazaya neden oğlunu Mısır’a kaçıran Eylem Tok, dönmek için şart koştu

1 kişinin ölümüne, 4 kişinin yaralanmasına neden olan kaza sonrası oğlunu Mısır'a kaçıran yazar Eylem Tok, Türkiye'ye dönmek için şartını açıkladı.

  • ü
  • 07 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

İstanbul Eyüpsultan’da lüks araçla yol kenarında bekleyenlere çarpan; 1 kişinin ölümüne neden olan ve 4 kişiyi ağır yaralayan 17 yaşındaki T.C.’nin yazar annesi Eylem Tok, Türkiye’ye dönmek için şartını açıkladı. Oğlunu Mısır’a kaçıran tok, “Her an dönebilirim şu anda da dönebilirim. Sadece çocuğumun güvende olmasını ve adil şekilde yargılanmasını istiyorum” dedi.

İstanbul Eyüpsultan’da ünlü estetik doktoru Bülent Cihantimur ve yazar Eylem Tok’un oğlu ölümlü kazaya karışmıştı. 17 yaşındaki T.C. lüks aracıyla emniyet şeridinde arızalanan ATV aracını kontrol eden gruba çarptı. Kazada 1 kişi öldü 4 kişi de ağır yaralandı. Kazanın ardından Eylem Tok, oğlunu Mısır’a kaçırdı. Tok’un oğlunun ABD vatandaşı olduğu için ilk olarak ABD uçuşu aradığı ancak uygun saatte uçuş bulamadığı için Mısır’a kaçırdığı ortaya çıktı.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

‘BUGÜN OLSA YİNE YAPARIM’ DEDİ, ŞART KOŞTU

Star Ana Haber’e açıklamalarda bulunan anne Eylem Tok, oğlunun pırıl pırıl bir çocuk olduğunu ifade ederek “Bu bir kaza, kaçırmak falan yok. 17 yaşındaki pırıl pırıl bir çocuk var, ben bir anneyim. Bugün olsa yine yaparım, yaralıları bilmiyorum, kim olduklarını bilmiyorum. Onu ben korumak zorundayım. Gittiğimde çocuklar vardı, çocukları aldım. Oldukları siteye götürdüm. Herhangi bir şekilde kaçacağım bir şey yok. Ben diyorum ki ortada sıcak bir konu var, aileler yanıyor büyük bir ateş var. Biraz hafiflesin yani kana kan olmasın” dedi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com