Messi: Futbolu bırakmaya hazır hissetmiyorum

Ünlü futbolcu Messi, kendini futbolu bırakmaya hazır hissetmediğini belirterek, "Antrenman ve maçlarda eğleniyorum. Futbolu bırakmaya hazır hissetmiyorum. Bir gün hepsinin biteceği korkusu hep benimle birlikte" dedi.

  • ü
  • 13 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi, futbol kariyerini MLS ekibi Inter Miami’de sonlandırmayı planladığını açıkladı. ESPN’e verdiği röportajda, antrenmanlar ve maçlardan hala keyif aldığını belirten Messi, futbolu bırakmaya hazır hissetmediğini söyledi. Ancak, kariyerinin son durağı olarak Inter Miami’yi seçtiğini belirtti.

Messi, “Antrenman ve maçlarda eğleniyorum. Hayatım boyunca bunu yaptım. Futbolu bırakmaya hazır hissetmiyorum. Bir gün hepsinin biteceği korkusu hep benimle birlikte” ifadelerini kullandı. Bu samimi açıklamalarıyla, futbolu bırakacağı takımı da duyuran Messi, “Inter Miami benim son kulübüm olacak gibi görünüyor” dedi.

Kariyeri boyunca Barcelona, PSG ve Inter Miami formaları giyen Messi, toplamda 904 maça çıkarak 735 gol ve 355 asistlik etkileyici bir performans sergiledi. Bu karar, futbol dünyasında büyük yankı uyandırırken, hayranlarını da bir yandan üzdü.

 

 

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com