Lise müdürü ile oğlu tartıştıkları yaşlı çifti dövdü

Mersin'de belediye otobüsünde kaydedilen görüntü dehşete düşürdü. Bir lisede müdür olduğu öğrenilen İsmet T. (43) ile oğlu Ahmet Oğuz T. (17), belediye otobüsünde yolculuk yapan R.P. (77) ve eşi H.P. (71) ile henüz bilinmeyen bir nedenden tartıştı. Baba ile oğlu, tartışmanın ardından yaşlı çifti darbetti.

  • ü
  • 28 Şubat 2024
  • ü
  • Gündem

Mersin’de belediye otobüsünde kaydedilen görüntü dehşete düşürdü. Bir lisede müdür olduğu öğrenilen İsmet T. (43) ile oğlu Ahmet Oğuz T. (17), belediye otobüsünde yolculuk yapan R.P. (77) ve eşi H.P. (71) ile henüz bilinmeyen bir nedenden tartıştı. Baba ile oğlu, tartışmanın ardından yaşlı çifti darbetti.

Mersin Şehir Hastanesi’ne giden otobüste yolculuk yapan ve lise müdürü olduğu öğrenilen İsmet T. ile oğlu Ahmet Oğuz T., kalp pili takılı ve vücudunun sağ kısmını kullanamadığı belirtilen böbrek yetmezliği hastası R.P. ve eşi H.P. ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında önce Ahmet Oğuz T. ardından da baba İsmet T., çifte saldırdı.Belediye otobüsünde dehşet anları:
İsmet T., R.P.’nin üzerine çıkarak yaşlı adamı feci şekilde dövdü.

Dehşet anları otobüsün güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Görüntüleri ortaya çıkan olayın şüphelilerinden baba ile oğlunun, derbedilen çiftin şikayeti üzerine, aynı gün gözaltına alındığı, ifadelerinin ardından da İsmet T.’nin tutuklandığı, oğlunun ise serbest bırakıldığı öğrenildi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com