Kadir İnanır’dan iyi haber: Başhekim açıklama yaptı

Evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılan Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Başkehim Necdet Sağlam, İnanır'ın iletişim kurabildiğini söyledi.

  • ü
  • 27 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Necdet Sağlam, ünlü sanatçı Kadir İnanır’ın sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

İnanır’ın ciddi bir travma geçirdiğini kaydeden Sağlam, “Beyin ve akciğer ameliyatı var. 3 ay önce akciğer enfeksiyonu geçirmiş. Kronik bir sigara içicisi. Fizik tedavi yapılıyor. Daha iyiye gidiyor. Radyolojik görüntüler de destekliyor. Sağ tarafı felçti, şu an sağ tarafı iyi. Akciğerle ilgili sıkıntıları var. Antibiyotik tedavisine başlandı. Ciddi bir durum değil ama tedbir amaçlı” şeklinde konuştu.

İnanır’ın daha erken uyanmasını beklediklerini söyleyen Başhekim Sağlam, “Daha erken uyanmasını bekliyorduk ancak arada bazı tansiyon yükselmeleri oluyordu. O yüzden biraz yavaş gittik. Şu anda entübe değil. İletişim kurabiliyor. Fizik tedavisi sürecek. Hala yoğun bakımda. Yavaş yavaş ilerlememiz gerekiyor. Konuşma sürecini daha sonra bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com