Kadın cinayeti: Çekyalı sanatçı Victoria Vera Blyth, eşi tarafından öldürüldü

İngiltere vatandaşı Thomas Blyth, Çankaya İncek'te oturdukları villada eşi Victoria Vera Blyth'i katletti. Thomas Blyth, eşini vurduktan sonra aynı silahla intihar etti.

  • ü
  • 14 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

Ankara’da Çekyalı iş insanı ve sanatçı Victoria Vera Blyth’i eşi Tholmas Blyth tarafından silahla vuruldu.Sanatçı hayatını kaybettikten sonra Thamos Blyth aynı silahla intihar etti. Thomas Blyth’in (53) cenazesi, ülkesine götürülmek üzere yakınlarına teslim edildi. Victoria Vera Blyth’in cenazesi ise henüz teslim alınmadı.

DHA’nın aktardığına göre İngiltere vatandaşı Thomas Blyth, Çankaya İncek’te oturdukları villada eşi Victoria Vera Blyth’i katletti. Thomas Blyth, eşini vurduktan sonra aynı silahla intihar etti. En büyüğü 14 yaşında 3 çocukları bulunan çiftin cesetleri, evde yapılan incelemeden sonra Ankara Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Çocuklar ise Türkiye’ye gelen yakınlarına teslim edildi.

Petrol sondaj işleri üzerine faaliyet gösteren şirketin sahibi olan ve işi nedeniyle 5 yıl önce Ankara’ya yerleşen Thomas Blyth ile daha sonra yanına gelen ve Ankara’da spor, sanat ve sosyal etkinlikler düzenleyen Victoria Vera Blyth’in otopsi işlemleri tamamlandı. Thomas Blyth’in cenazesi, yapılan işlemlerden sonra bugün ülkesine götürülmek üzere yakınlarına teslim edildi. Victoria Vera Blyth’in cenazesi ise henüz teslim alınmadı. Soruşturma sürüyor.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com