Fenomen Kıvanç ve Beril Talu çifti kuaförlerini de dolandırmış

Yakın çevrelerini 150 milyon lira dolandırdığı iddia edilen sosyal medyada fenomeni Kıvanç ve eşi Beril Talu'nun, kuaförünü de 7 bin dolar dolandırdığı ortaya çıktı.

  • ü
  • 28 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

Sosyal medya fenomeni Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu "Var Böyle Tipler" hesabıyla tanınıyordu.

Var Böyle Tipler adlı sosyal medya kanalıyla ünlü olan fenomen çift Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu‘nun kuaförlerini de dolandırdığı ortaya çıktı. Yakınlarını yaklaşık 150 milyon lira dolandıran Talu çifti hakkında kuaförü Ali K. şikâyette bulundu.

NASIL TANIŞTILAR?

Talu çiftiyle Nişantaşı’ndaki iş yerinde tanıştığını ifade eden Ali K., 24 Ekim 2022 günü yeğeninin evinde misafirlikte olduğu esnada sosyal medya platformundan Kıvanç Talu’nun kendisine mesaj attığını, kendisine ‘Bir proje var’ diyerek teklifte bulunduğunu söyledi.

YENİ BİR SORUŞTURMA DAHA AÇILDI

Kıvanç Talu’nun kuaför Ali K.’ye, Bağdat Çaddesi’nde bir dükkan açmak istediği ve birlikte çalışmak için teklifte bulunduğu iddia edildi. Ali K., kuaför dükkanı bahanesiyle kandırıldığını söyleyerek Talu çiftine 31 Ekim 2023 günü elden 7 bin dolar (224 bin Türk lirası) verdiğini ileri sürdü. Müşteki Ali K.’nın kuaför dükkanına ortak etme vaadiyle kendisini dolandıran Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu hakkındaki şikayeti sonrası yeni bir soruşturma açıldı.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, şikayetin yapıldığı yer itibariyle dosyayı yetkisizlik kararıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderdi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com