Eylem Tok ve oğlunu ABD’de görüntüleyen kadın konuştu: Neşe ve kahkaha ile yürüyorlardı

ABD'ye kaçan Eylem Tok ve oğlunu New York'ta görüntüleyen Gözde G., "Rahatlıklarını görünce şok oldum" dedi.

  • ü
  • 14 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

Eylem Tok ve oğlu New York sokaklarında görüntülendi. (Fotoğraflar: Gözde G.)

Ehliyetsiz kullandığı otomobille Oğuz Murat Aci’nin ölümüne neden olan 17 yaşındaki Timur Cihantimur ve onu ABD’ye kaçıran annesi Eylem Tok, New York’ta görüntülenmişti. Rahat ve neşeli tavırlarıyla dikkat çeken anne ile oğlunun fotoğraflarını çeken Gözde G., “Rahatlıklarını görünce şok oldum” dedi.

MISIR ÜZERİNDEN ABD’YE KAÇMIŞLARDI

İstanbul Eyüpsultan’da arıza yaptığı için emniyet şeridine çekilen ATV’lere çarparak Oğuz Murat Aci’nin ölümüne neden olan 17 yaşındaki Timur Cihantimur ve onu önce Mısır’a daha sonra ABD’ye kaçıran annesi Eylem Tok, New York’ta görülmüştü. Manhattan’da taksi arayan anne ile oğlunu fark eden Gözde G., yaklaşarak fotoğraflarını çekti. Fotoğraflarının çekildiğini fark etmelerine rağmen rahat tavırlarıyla dikkat çeken Eylem Tok ve oğlu bindikleri taksiyle uzaklaştı.

‘RAHATLIKLARINI GÖRÜNCE ŞOK OLDUM’

O anları görüntüleyen Gözde G., “13 Mart Çarşamba günü, Amerika saatiyle akşam 17.00 civarında, Manhattan’da 57. Sokak ve 6. Cadde arasında bir sokak öteden fark ettim onları. Bu olayı yakından takip ediyordum. Yaklaştım, neşe ve kahkaha içerisinde yürüdüklerini görünce açıkçası kanıma dokundu. Rahatlıklarını görünce şok oldum. Taksi aramaya başladılar. Bindikleri taksinin plakasıyla beraber fotoğraflarını çektim. Benim fotoğraf çektiğimi görünce muhtemelen başka bir sokakta o taksiden inmişlerdir. Sarı taksi kullandılar. Çocuğun üzerinde Türkiye’den kaçarken giydiği aynı kıyafetleri vardı. Kendileriyle konuşmadım. Yakalanmalarına yardımcı olmak için fotoğrafları hemen paylaşma çabasına girdim” diye konuştu.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com