Eski AKP’li vekilden Arvas’a çağırı: Halkın iradesine saygı göster, kararından vazgeç

Eski AKP Hakkari Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, Abdullah Zeydan'ın yerine mazbatayı alan AKP'nin adayı Abdulahat Arvas'a seslenerek, "Adını aileni tüm Vanlıları düşünerek bu karardan bir an önce vazgeçmeni dilerim" dedi.

  • ü
  • 03 Nisan 2024
  • ü
  • Gündem

Eski AKP Hakkari Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, DEM Partili Abdullah Zeydan’ın yerine seçim kurulu tarafından mazbatannın verildiği Abdulahat Arvas’a seçim sonuçlarına saygı göstermesi çağrısında bulundu. Özbek, “Adını aileni tüm Vanlıları düşünerek bu karardan bir an önce vazgeçmeni dilerim” dedi.

Özbek, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, şu ifadeyi kullandı:

“Milletin desteği olmadan yönetime gelmek vicdanı yaralar. Sayın Cumhurbaşkanımızın seçim gecesi konuşmasını hatırlamanı isterim: ‘milletimizin kararına hürmetsizlik etmeyecek, milletin takdirini sorgulamaktan uzak duracağız’.

Ak Parti olarak tüm çabalarımıza rağmen Vanlı vatandaşlarımız tercihini Abdullah Zeydandan yana kullanmıştır Bize düşen milletimizin seçimine saygı göstermek ve önümüzdeki seçimler için çalışmaktır. Adını aileni tüm Vanlıları düşünerek bu karardan bir an önce vazgeçmeni dilerim”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com