Eşini ve kızın öldürdükten sonra intihar etti

Eskişehir'de Gürkan Çifçi eşi Sibel Çifçi'yi ve üvey kızı Cemre Gürpınar'ı tabancayla vurarak öldürdü.Çifçi, cinayetin ardından intihar etti.

  • ü
  • 15 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

Gürkan Çifçi eşi Sibel Çifçi'yi ve üvey kızı Cemre Gürpınar'ı tabancayla vurarak katletti.

Türkiye’de artan kadın cinayetlerine bir yenisi de Eskişehir’den geldi. Gürkan Çifçi eşi Sibel Çifçi’yi ve üvey kızı Cemre Gürpınar’ı tabancayla vurarak katletti. Çifçi, cinayetin ardından intihar etti.

Dehşete düşüren olay, Tepebaşı ilçesi Batıkent Mahallesi’ndeki bir sitede meydana geldi. Gürkan ve Sibel Çifçi çifti arasında oturdukları sitenin garajında tartışma çıktı. Park halinde olan otomobilde yaşanan tartışmada Gürkan Çifçi, eşi Sibel Çifçi’yi tabancayla ateş ederek öldürdü. Daha sonra ise apartmanın ikinci katındaki eve çıkıp üvey kızı Cemre Gürpınar’ı da tabancayla vurarak öldüren Gürkan Çifçi, aynı tabancayla intihar etti.

Silah seslerini duyanların ihbarıyla adrese polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Ekiplerinin yaptığı incelemede Sibel Çifçi site garajındaki otomobilde, Cemre Gürpınar ve Gürkan Çifçi ise evde ölü olarak bulundu. Savcılık ve polis ekiplerinin incelemesinin ardından Sibel Çifçi, kızı Cemre Gürpınar ile Gürkan Çifçi’nin cenazeleri otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com