Ersan Şen’den İsmail Saymaz’a ekran fırçası: Bir saat konuşulur mu lan

Sözcü TV'de süre tartışması yapıldı, ErsanŞen Saymaz'a, "Tamam da İsmail, üç dakikada bitir kardeşim. Bir saat konuşulur mu lan. E insaf ya" dedi.

  • ü
  • 16 Şubat 2024
  • ü
  • Gündem

Ekran fenomeni Ersan Şen, canlı yayında gazeteci İsmail Saymaz’a  “lan” diye hitap etti. Saymaz sert yanıt verince tartışma büyüdü ve Sözcü TV yayını kesip reklama gitmek zorunda kaldı.

‘Hukukçu’ Ersan Şen’le Gazeteci İsmail Saymaz canlı yayında ‘süre’ gerginliği yaşadı. Saymaz AK Parti belediye başkan adaylarını değerlendirirken Ersan Şen, “Bana söz verecek misiniz, yayından çıkayım mı?” diyerek araya girdi.

KARŞILIKLI SATAŞMALAR

Saymaz “Özür dilerim… Hocam bitiyor” derken, moderatör Serap Belovacıklı ise “Hocam size süre verdik, siz istemediniz” dedi.

Ersan Şen ise sinirli bir şekilde “Bir saattir konuşuyorsun İsmail. Tam bir saattir ya. Neyse, konuşun ya, umurumda değil” dedi.

‘BİR SAAT KONUŞULUR MU LAN İSMAİL’

Belovacıklı “Bir reklama gideceğiz hocam, sonra sözü size vereceğim” deyince Şen Saymaz’a tepki gösterdi: “Tamam da İsmail, üç dakikada bitir kardeşim. Bir saat konuşulur mu lan. E insaf ya”

‘SIFATINIZA HÜRMETİM VAR AMA…’

Bunun üzerine Saymaz, Ersan Şen’e “Hocam sizden rica ediyorum, bir daha benimle böyle konuşmayın. Hürmetin var size. Yaşınıza ve sıfatınıza hürmetim var. Ve size ‘sen’ diye hitap etmeye başlarım. Uslubumu değiştiririm. Uslupsuzluk yaparım. Saygısızlığı sürdürürseniz benden ağır cevap alırsınız” diyerek tepki gösterdi.

YAYINA ARA VERİLDİ, REKLAM GİRDİ

Ersan Şen’in de “Uslubunu değiştir kardeşim” diyerek Saymaz’ın sözünü kesmeye çalışmasının ardından Belovacılıklı”Bir araya gidelim. Aranın ardından devam edeceğiz” dedi ve yayına ara verdi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com