Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’ın kızı lüks aracının anahtarına şiir yazdı

Lüks aracının anahtarına şiir yazan ve sosyal medyadan paylaşan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın kızı Fezyaz Erbaş, daha önce de gündeme gelmişti.

  • ü
  • 15 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

Diyanet İşleri Başkanı (DİB) Ali Erbaş’ın kızı Feyza Erbaş, sık sık nerede bıraktığını unuttuğu lüks otomobilinin anahtarı için şiir yazdı.

Yazdığı şiiri sosyal medya hesabından paylaşan Feyza Erbaş, daha önce de Euro yükseldiği için en küçük çocuğunu yurt dışına çıkaramadığından yakınmıştı.

‘SEVGİLİ ANAHTARIM…’

Sözcü’nün aktardığına göre; sosyal medya hesabından aracının anahtarının fotoğrafını paylaşan ve altına şiir yazan Erbaş, şu ifadeleri kullandı:

“O kadar isterim ki seni istediğim an bulabilmeyi. Olduğun yerden seni fırt diye alıp çıkabilmeyi. Önce çantama sonra ceplerime orası olmazsa kütüphaneye ve ayakkabılığa bakmamayı… Allahım hiçbirinde yok. ‘Nerede bu acaba, nereye koydum nereye?’ nidalarıyla giyinik halde kapının önünde dizlerimin üstüne çöküp dün eve gelmemden itibaren yaşadığım tüm adımları tek tek düşünmemeyi. O kadar isterim işte sevgili anahtarım.”

BABASI DA LÜKS ARAÇLARLA ANILIYOR

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş da bir süre önce yaptığı açıklamada eleştirilerden çekindiği için yeni makam aracı alamadıklarını öne sürmüş ve “Ben 11 yaşındaki makam aracına biniyorum. Geçenlerde bozuldu yolda kaldık, koruma arabasına geçtim. Korkumuzdan yeni araba alamıyoruz’’ demişti.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com