Berna Laçin, ameliyat sonrası rahatsızlığını ‘çok nadir’ diye duyurdu

Geçtiğimiz günlerde acil şekilde ameliyata alınan Berna Laçin, tedavisiyle ilgili açıklamada bulundu. Laçin, dokuz saatlik zorlu bir ameliyattan geçtiğini belirterek, doktorunun, "Son derece nadir görülen bir vakaydı, bu deneyimi ders olarak kullanacağız" dediğini aktardı.

  • ü
  • 07 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

Oyuncu ve sunucu Berna Laçin’in sağlık durumu hakkında, doktoru açıklama yaptı.

Berna Laçin, sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Laçin, dokuz saatlik zorlu bir ameliyattan geçtiğini belirtti. Doktorunun, “Son derece nadir görülen bir vakaydı, bu deneyimi ders olarak kullanacağız” dediğini aktardı.

Ameliyat sonrası, Profesör Dr. Azmi Hamzaoğlu’nun durumu açıkladığı belirten Laçin, omuriliğinin kendini iyileştirmesi için bir hafta ile on gün arasında hastanede yatağa bağlı kalacağını ifade etti. Doktorunun, “Yürüme bir mucize, bu kadar süre nasıl idare ettin gerçekten şaşırtıcı” şeklinde konuştuğunu ifade etti.

Laçin’in yazısında, “Azmi Hocamızın mucizesiyle yıllar önce büyük bir trafik kazasında omurgası parçalanan arkadaşı Tuğba’nın da bulunduğu fotoğraftaki kişiyi” tanıttı.

“Not: Fotoğrafta Azmi Hocamızın yanındaki kişi de daha önce Azmi Hocamızın mucizesi ile yıllar önce çok büyük bir trafik kazasında boynundan onura paramparça olan canım arkadaşım Tuğba… Yine Azmi Hocanın mucizesi ile o fotoğrafa ayakta katılacağım günü bekliyorum.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com