Belinde silahla para saçan fenomen Aleyna Dalveren gözaltına alındı

Lüks bir aracın üzerine çıkıp dans ederek para dağıtan, ardından ise belinden silah çıkaran Aleyna Dalveren o anları sosyal medyada paylaşınca gözaltına alındı.

  • ü
  • 27 Şubat 2024
  • ü
  • Gündem

Şarkıcı Aleyna Dalveren, lüks bir aracın üzerine çıkıp dans ederek para dağıttı. Ardından ise belinden silah çıkaran Aleyna Dalveren o anları sosyal medyada paylaştı. Görüntülerin ardından gözaltına alınan Dalveren’in hapse girmeden önce Dilan Polat ve diğer fenomenlerle sık sık irtibat halinde olduğu ortaya çıktı.

Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Aleyna Dalveren, sosyal medya hesabından para dağıtarak dans ettiği ve belinde taşıdığı silahı lüks bir otomobilin üzerine koyduğu anlara ait video paylaştı.

ADRESİNE OPERASYON DÜZENLENDİ

Görüntünün ardından İstanbul emniyeti Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri konuyla ilgili inceleme başlattı.
Yapılan çalışmalarda Aleyna Dalveren’in adresine operasyon düzenlendi.

PARA SAYMA MAKİNESİ, KELEPÇE…

DHA’nın bildirdiğine göre, adreste yapılan aramalarda bin 200 dolar, 250 euro, 50 manat, 50 Ukrayna parası, sahte olabileceği değerlendirilen 3 bin dolar ve 50 euro nakit para, para sayma makinesi, sahte emniyet araç giriş kartı, kelepçe, 2 sahte olabileceği değerlendirilen app plaka, 2 dijital materyal ele geçirildi.

DİLAN POLAT VE DİĞER FENOMENLERLE İLETİŞİM TRAFİĞİ

Gözaltına alınan Dalveren ile ilgili yapılan araştırmada, şüphelinin Dilan Polat ve diğer fenomenlerle de yoğun bir iletişim trafiği olduğu belirlendi. Dalveren’in emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com