Ayşe Ateş, tehdit mesajlarını ifşa etti: ‘Sindirdiğiniz yeter’

Ayşe Ateş, tehdit mesajlarını ifşa etti. Kendisini sosyal medya üzerinden tehdit eden ve sonrasında paylaşımlarını silen Avukat Burak Bekiroğlu’na "Paylaşım silerek yargıdan kurtulmak yok. Bu saatten sonra kimi nereye gömeceğini bu ülkenin şerefli savcılarına anlatırsın" dedi.

  • ü
  • 19 Haziran 2024
  • ü
  • Gündem

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayetinin aydınlatılması için siyasi partilerin genel başkanlarını ziyaret eden Ayşe Ateş, sosyal medya hesabından ölüm tehditleri aldığını duyurdu.

Avukat Burak Bekiroğlu tarafından hedef gösterildiğini belirten Ateş, “Burak Bekiroğlu isimli şahıs kamuoyuna, Ankara’nın göbeğinde güpegündüz işlenen bu menfur cinayetin emrini kimlerin verdiğini isim isim sayıyor. Beni hedef göstererek tehdit içerikli açıklamalarda bulunuyor. Neden bu paylaşımları ihbar kabul edilip ifadeye çağrılmıyor, neden elindeki bilgi ve belgeler istenmiyor, tanık statüsünde dinlenmiyor? Her an öldürülme tedirginliğiyle yaşamaktan bıktık!” ifadelerini kullanmıştı.

‘PAYLAŞIM SİLEREK YARGIDAN KURULMAK YOK’

Burak Bekiroğlu’nun sosyal medyadan yaptığı paylaşımları silmesi üzerine Ayşe Ateş, Bekiroğlu’nun paylaşımlarını alıntılayarak “Bu paylaşımların hesabını yargı önünde vereceksin. Paylaşım silerek yargıdan kurtulmak yok” dedi.

BAKANLARA: YAZDIKLARINI İHBAR KABUL EDİN

Ayşe Ateş; Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya da şöyle seslenmişti:

“Geleni görmüyor musunuz? Bunlar ne güvenlik güçlerinden ne de adaletten korkuyor. Yazdıklarını ihbar kabul edin. Çağırın, dinleyin, iddialarının ispatını isteyin. Eğer elinde benimle, Sinan’la, bu suikastla alakalı ortaya attığı iddialara ilişkin en ufak bir kanıt varsa ortaya koysun. Yoksa da hukuken gereği neyse o yapılsın” Ayşe Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

‘SİZE BOYUN EĞMEYECEĞİM’

“Bugüne kadar bu memleketin adalet arayan kadınlarını hor gördüğünüz, aşağıladığınız, tehdit ettiğiniz, sindirdiğiniz yeter! Size boyun eğmeyeceğim! Burak Bekiroğlu @burakbekiroglu olaydan yeni haberdar olan vatandaşlarımıza karşı “Ben ne dedim ki Ayşe Ateş benimle ilgili paylaşım yaptı?” fotoğrafı vermek için sildiğin bu paylaşımların hesabını yargı önünde vereceksin. Paylaşım silerek yargıdan kurtulmak yok. Bu saatten sonra kimi nereye gömeceğini bu ülkenin şerefli savcılarına anlatırsın.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com