AKP’li başkandan memur ve emeklilere tehdit

AKP'li ilçe başkanı, memur ve emeklileri tehdit ederek, "O para gelmeyebilir mi? Evet arkadaşlar o para bir gün gelmeyebilir bankamatikten. Az bulduğunuz emekli maaşı da gelmeyebilir, çok bulduğunuz memur maaşı da gelmeyebilir."dedi.

  • ü
  • 22 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

AKP ilçe başkanı memur ve emeklileri tehdit etti.

AKP Merzifon İlçe Başkanı Abdullah Şahin partisinin seçim çalışmaları kapsamında yaptığı konuşmada, yaklaşan yerel seçimler öncesi vatandaşı tehdit etti.

Şahin’in görüntülerini Sözcü yazarı İsmail Saymaz ” AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Avukat Abdullah Şahin, ‘Eğer siyasi istikrar bozulursa, hükümetimiz bir adım geri giderse emekli ve memur maaşları yatmayabilir’ diyerek, vatandaşı tehdit ediyor. Açık açık ‘Bize oy vermezseniz aç kalırsınız’ diyor.” notunu düşerek paylaştı.

Söz konusu videoda ise Şahin şu ifadeleri kullandı:

“Bir gün paranın gelmediğini görürsek bankamatikten o zaman anlarız ki bu paranın gelemesi çok önemli bir şeymiş.

Güneşin doğması nasıl önemli bir şey o paranın bankamatikten gelmesi de önemli bir şey.

O para gelmeyebilir mi? Evet arkadaşlar o para bir gün gelmeyebilir bankamatikten. Az bulduğunuz emekli maaşı da gelmeyebilir, çok bulduğunuz memur maaşı da gelmeyebilir.

Niçin gelmeyebilir? Eğer ülkemizdeki düzen bozulursa, istikrar bozulursa hükümetimiz bir adım geri giderse maaşınız da gelmeyebilir. Geçiminiz de daralabilir.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com