AKP, şatafatlı düğün yapan il başkanını görevden aldı

Depremde eşi ve çocuğu kaybeden AKP Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, kısa bir süre önce şatafatlı düğünle evlenmişti. AKP, Murat Çetin hakkında çıkan olumsuz haberlerden rahatsız oldu ve görevden 'affını' istedi.

  • ü
  • 10 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

AKP Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, Avukat Naz Akdoğan

6 Şubat depreminde eşi ve çocuğunu kaybeden, ve kısa süre önce görkemli bir törenle evlenen AKP Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, parti genel merkezi tarafından istifası istendi.

AKP Antep İl Başkanı Murat Çetin, deprem felaketinde eşini ve oğlunu kaybetti. Ancak kısa süre önce kendisinden 20 yaş küçük bir kadınla evlendiği şatafatlı düğünü gündem olmasının ardından istifa ettirildi.

Bugün sosyal medya hesabından açıklama yapan Çetin, “AKP Genel Merkezi tarafından görevden affının istendiğini” açıklayarak şu ifadeleri kullandı:

“Gazi şehrimize hizmet etme fırsatı veren Sn. Cumhurbaşkanımıza ve Teşkilat Başkanımız sayın Erkan Kandemir’e ve ekibime şükranlarımı sunuyorum.

Bu zorlu süreçte beraber omuz omuza yol yürüdüğümüz mesai arkadaşlarımıza, destek veren milletvekillerimize ve beraber çalıştığımız tüm kademedeki teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim.
Şunu ifade ederim ki şahsım üzerinden yürütülen çirkin kampanyadan ailem ve partimin yıpratılmasına asla müsaade etmeyeceğim.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com